Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem hogy elveszítem a...

Úgy érzem hogy elveszítem a legjobb barátom. Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

Egy éve ismertük meg egymást. Mindig ugyütt csináltunk mindent. De mostanában nem is keres. Facen ráírok és ott simán kivágja magát valamivel és nemis beszélünk már nagyon.

Nem értem h mit csináltam hogy így eltávolodtunk. De hiányzik.:(



2014. jún. 14. 21:36
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnálom, velem is volt már ilyen, mikor a legjobb barátom több év után hátat fordított nekem... egy évig tartott, mire túlléptem rajta. Kitartás haver
2014. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz.

De tényleg nehéz. Miért kell ennek így történnie?!

2014. jún. 14. 23:10
 3/7 anonim válasza:
Szerintem az lenne a legjobb, ha megejtenétek egy találkozót, és ott megbeszélnétek a dolgokat. Legalább így kiderülne, hogy mi a gond. Kitartást! :)
2014. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fényember ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a barátnőmmel..éreztem hogy valami baja van velem...rákérdeztem és elmondta hogy amióta van barátom hanyagolva érzi magát stb...azóta megbeszéltük..én is jobban figyelek arra hogy ezt ne érezze még egyszer ő meg elnézőbb velem...meg kell beszélnetek! :)
2014. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nemnagyon akar velem beszélni.:(
2014. jún. 15. 18:40
 6/7 anonim válasza:

#3

Akkor már veszve van a dolog, sajnálom. :( Az lenne az alapja mindennek, ha meg tudnátok beszélni a dolgokat, de ha ő erre nem hajlandó, akkor ő már eldöntötte, hogy mit akar. :( Próbálj meg túllépni rajta, keress új barátokat. :)

2014. jún. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gergo1998 válasza:
a legjobb lenne talán ha leirnád/elmondanád neki amit érzel, akkor már Ő tudni fogja, hogy Te mmit gondolsz, a legjobb ha "tiszta lappal játszotok"
2014. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!