Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megőrülök, utálom hogy örökké...

Megőrülök, utálom hogy örökké mindenki hozzám akar jönni, hogy lehet finoman megmondani hogy nem?

Figyelt kérdés
Nagyon ronda házban lakom, rossz körülmények között, erre mindenki örökké hozzám akar jönni kikészítenek. de senkit nem hívok meg, erre mindenki, mi lenne ha átmennénk hozzád? én sosem kérem ezt mástól majd ha meghív. most is 5-6 barátom írt hogy hozzánk akar jönni, itt aludna pl egy hétig stb stb...hát ez baromira jó nagyon örülök neki...egyik barátnőm tudta is hogy nem akarom, azért is eljött a házunkhoz, és nem lenne baj ha bemennék? miélrt kell mindenkinek ilyen rohadt erőszakosak lenni ha látják hogy nem akarom, szégyellem ahol lakok?
2014. jún. 16. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Kiváncsiak. Akarnak tudni egy rejtélyt amit nem sokan tudhatnak. Legyél kedvesen paraszt, és mond azt hogy nem.
2014. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el nekik, hogy szégyelled a házatokat és ezért nem szeretnél senkit áthívni. Ha ezt nem értik meg, akkor buták.
2014. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs kosz, akkor nem kell szégyelni.
2014. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előttem levők mindent elmondtak, amit el lehetett mondani. :)
2014. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is szégyellek ezt-azt, pedig talán nem kéne... Ha ő úgy látja, hogy szégyelli a körülményeit, akkor nem kell erőltetni. Legfeljebb majd vki elbeszélget, hogy mégsem kellene, ha tisztaság van, akkor nem gáz. Legfeljebb a vendég nem fogja jól érezni magát, de legalább egy ilyennel kevesebb...
2015. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!