Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Lehet hogy életem...

Mit tegyek? Lehet hogy életem egyik legnagyobb döntését kell meghoznom?

Figyelt kérdés
Na szóval néhány napja sétáltam a legjobb barátommal az utcán, suli után kísértem őt haza.... Tudniillik, hogy délután kettő volt, volt 30 fok és én reggel óta nem ittam, nem ettem semmit... nagyon szomjas és éhes is voltam, és mondtam a barátomnak, hogy vegyen nekem egy gombóc fagyit. Könyörögtem neki, mondtam hogy kifizetem, de ő ahelyett hogy vett volna fagyit kiröhögött és élvezkedett azon, hogy szenvedek. Szerintetek számíthatok rá? Vagy keressek új legjobb barátot?

2014. jún. 16. 21:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
Ez attól is függ hogy mennyire volt vele tisztában hogy szenvedsz. Szerintem mindenképp érdemes vele megbeszélni ezt a dolgot és ha bocsánatot kér vagy legalább látszik rajta hogy bánja egy kicsit a dolgot akkor oké. De ha nem akkor lehet hogy tényleg jobb ha új legjobb barátot keresel.
2014. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg igazán nevetséges lehetett a hisztid. Szerencsére túlélted az eseményt, és maradandó károsodásokat nem szenvedtél el, tehát foglalkozz inkább értelmes dolgokkal. Ha minőségi emberi kapcsolatokat szeretnél, akkor a saját részedet is be kell ám adnod.
2014. jún. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mert tippre 14 alattiak, akkor meg minden élet-halál kérdés, közben meg egy semmiség. Szerintem is érdekes lehetett a jelenet, hogy hisztizel neki, nem csoda ha nem vett komolyan.
2014. jún. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csillagom, ha egy kiflit, vagy egy üveg vizet kérsz, mert rosszul érzed magad az egészen más, de fagyikát? Ne viccelj.
2014. jún. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy adtad elő magadat.


De pl én a legjobb barátnőmön egyből kiszúrom,még mondania sem kell ha rosszul van.

Ő vizet vagy egy kis csokit szokott kérni,ha rosszul van.

Ő érzi,hogy milyen rosszul lét,ha lement a vérnyomása akkor csokit szokott kérni.Ha csak rosszul van vizet.


De fagyit? háát ez nevetséges ne haragudj.

2014. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Eldöntöttem idő közben hogy örökké a barátja akarok lenni, azért kösz a válaszokat. :)
2014. jún. 16. 21:49
 7/14 anonim ***** válasza:
Jani, te vagy az? :O
2014. jún. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez kész :D Hogy másoknak mennyi problémája van..xdddd
2014. jún. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2014. jún. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
azt a barátom írta de már tisztáztuk a nézeteltérésünket....
2014. jún. 17. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!