Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A panaszkodásról le lehet szokni?

A panaszkodásról le lehet szokni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég sokszor panaszkodom a barátnőimnek és észrevettem, hogy az egyik kerül is. Lehet nem emiatt de szeretnék leszokni róla, hogy ne érezzék rosszul magukat miután velem találkoztak.
2014. jún. 17. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Le, ha találkozol velük ne az legyen az első mondatod, hogy mi kínod van. Kérdezd őket hogy miújság velük, hogy vannak stb. Ha mindenáron neked kell beszélned akkor hozz fel más témát, pl milyen jó gatyát láttál a boltban (és ne úgy folytasd, hogy nem tudod megvenni mert túl drága és az összes pénzed elmegy a rezsire meg a kajára).
2014. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
szerintem ez vicces, mi mindig panaszkodunk, ezért vagy magyar.:))) tiszteld a hagyományt. a káromkodás és az ivás is része lesz egy kor után az életednek. így szeretjük:))
2014. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pagratan ***** válasza:

Az előzőnek :D

https://www.youtube.com/watch?v=FRGhKN8fr2I


Én is sokszor estem ebbe a csapdába, szerencsére leszoktam róla és próbálok pozitívan gondolkodni és kommunikálni.

2014. jún. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha rám hallgatsz,abba hagyod a panaszkodást.Gimnáziumba voltam ilyen mint te.Kerültek is rendesen az emberek.A barátaim is ráuntak a dologra,amin először megsértődtem,aztán rájöttem ez nem megoldás.Miután próbáltam a dolgok jó oldalát nézni,és másként állni a dolgokhoz,voilá,visszakaptam a barátaimat és szívesen beszélgettek más emberek is velem.Arról nem beszélve hogy megtanultam,azt hogy akkor is mosolygok ha rossz kedvem van hogy senki ne láthassa a gondjaimat. Lásd csodát,azóta férfiaktól utcán,buszon annyi bókot kapok.Úgy hogy már ezért is érdemes,másként állni a dolgokhoz.
2014. dec. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!