Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most szeptemberben kezdem az...

Most szeptemberben kezdem az egyetemet. Meleg vagyok. Tettessem, hogy nem vagyok az, vagy már az elején felvállaljam a dolgot?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már másodjára kezdem az egyetemet (előző szakomat otthagytam). Akkor (2 éve) senkinek nem mondtam el rögtön, játszottam a heterot, nem is volt nehéz, mert senki nem mondaná meg rólam, hogy meleg vagyok. Végül fél évre rá, az egyik lánynak akivel nagyon jóba lettünk, neki elmondtam. Meg is lepődött rendesen, de jól fogadta, semmi gáz nem volt belőle. Azóta már sokat változtam, mint ember, sok minden átértékelődött bennem, de ez még mindig kényes téma. Nem tudom mit csináljak, mi lenne a legjobb...


21/F


2014. jún. 17. 21:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én inkább a 7-essel értek egyet. A mi évfolyamunkban is volt meleg, sőt, voltak ilyen tanáraink is. És a hátuk mögött még az intelligensebb hallgatók is röhögtek rajtuk, kibeszélték őket stb. Persze szemtől-szemben nem árultak el semmit...


Az emberek többsége ilyen. Lehet, hogy előtted nem árulnának el semmit, de a hátad mögött tuti a 70% kibeszélne. Úgyhogy én a helyedben nem nagyon mondanám el, amúgy is a magánügyed. Persze ott a dilemma, amiről már volt szó, hogy "szúrnám azt a csajt", erre mit reagálsz, de ezekre adhatsz kitérő választ is: "nekem ő nem tetszik". Stb. Mennyi volt a leghosszabb kapcsolatod? Megmondod a választ. Nem muszáj nemeket is említeni. Szerintem olyan embereknek, akikkel csak egyetemeni szinten ismerkedsz (munkakapcsolat egyetemen, előadások előtti dumálások a folyosókon stb.) nem kell semmit elárulnod magadról. Esetleg azok előtt tárd fel, akikkel közelebbi kapcsolatban vagy, és megbízol bennük, nem kürtölik szét olyanoknak, akiknek semmi közük hozzá.

2014. jún. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond el, szerintem se.

Én lány vagyok, bár a fiúkat szeretem, de ez mindenkinek a magánügye. ÉN szerencsére nem vagyok olyan, hogy másokat piszkáljak, ha neked ez a jó és így vagy boldog akkor így vagy, ennyi, attól, Te még lehetsz ugyanolyan jó fej, kedves, aranyos, barátságos, tisztességes, udvarias mint bárki más. Sőt nekem a tapasztalataim, hogy a homoszexuálisak sokkal udvariasabbak és érzékesebbek mint a heteroszexuálisak.

De ne mond, nem jó úgy mindennap bemenni, hogy mo -cs-kos b.u. zi, te kö. cs.ög, mi van te kis b. uzi és hasonlók.

Ebben nagyon tönkremész lelkileg, nem éri meg, nem fogadják el az egyetemeken sem, sőt még a tanárok sem.

Tisztelet a kivételnek, nagyon sok felnőtt? ember jár úgy egyetemre, hogy anyuci-apuci gazdag és benyomják őket, persze kibuknak de kezdik elölről. És sajnos az ilyen emberekből sok van, összefognak, megtalálják egymást és kicsinálnak. Nem mindenki intelligens aki egyetemre jár, sajnos. Szóval azt tudom neked tanácsolni, hogy ne add fel a vágyaid, az érzéseid, csak ne vidd be az egyetemre/munkahelyre. Éld otthon a barátoddal az életed és ne hirdesd. Ha meg egy lányra megjegyzéseket tesznek, hogy milyen szép, szépen mosolyogsz és kész. Végül is attól, hogy szexuálisan nem vonzódsz a lányokhoz, attól még elismerheted, hogy szép, dekoratív:)

Sok szerencsét az életben találd meg önmagad és élj boldogan, a sok rosszindulatú emberrel meg ne foglalkozz, idegesítőek, de az ők szegénységi bizonyítványuk, nem a tiéd.

2014. jún. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!