Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik és merem feltételezni hogy én is neki (mert ha én mondtam valamit akkor ő nevetett és ha ő mondott valamit akkor én :DD) ...egyszerűen érzem :P bár még csak 2x találkoztunk. Folyton ő jár az eszembe. Viszont ő jó barátja a legjobb barátnőmnek akivel együtt LOL-oznak. Vártam hogy írjon nekem Facebook-on de nem írt :/ én meg félek rá írni mert félek hogy hülyét csinálok magamból mivel tudom hogy a barátnőmmel minden nap beszélnek és biztos hogy felemlítené és akkor együtt röhögnének rajtam...tudom hogy ez röhejes de valamiért így érzem...Aztán meg a barátnőm folyton copy-za hogy mit irozsgatnak együtt közben jól tudja hogy semmit nem értek abból a rövidítésekből amit a játékba használnak...és mikor egyszer azt írtam neki hogy mondja meg neki hogy üdvözlöm inteligensen vissza írta hogy nem adja át...nemtudom miért zavarja hogy tetszik nekem és nemhiszem hogy azért mert neki is tetszene mert van barátja...

2014. jún. 21. 14:46
 1/4 anonim válasza:
Szerintem írj rá nyugodtan facebookon, másnapra beszéljetek meg egy találkát, ott mindent megbeszélhetsz vele nyugodt körülmények közt. A barátnőddel ne foglalkozz, ha van barátja, akkor max csak féltékenységből lenne rád dühös, annak meg hamar vége.
2014. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És a nem ír vissza?? Annyira bennem van ez féltség meg izgalom....ez normális? :D
2014. jún. 21. 19:54
 3/4 Fish1 ***** válasza:
Ha nem ír vissza, akkor meg tudni fogod, hogy mégsem érdeklődik utánad, csak többet képzeltél a dolgok mögé.
2014. jún. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mond meg egyenesbe annak aki tetszik neked hogy mit érzel. Célozgatásokkal nem mész semmire.
2014. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!