Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne véget vetni...

Hogyan lehetne véget vetni egy barátságnak?

Figyelt kérdés
Meguntam, hogy egy "barátom" csak kihasznál. Már-már találkozni sem szoktunk, érdekes módon csak akkor ér rá, ha szüksége van rám. Ezt pedig meguntam, és a tudtára szeretném adni.
2014. jún. 23. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Találkozol vele és megmondod neki,hogy nem akarsz vele többet találkozni mert szerinted ő csak kihasznál téged és neked ez nem kell és menjen a.....-ba.Vagy pedig nem találkozol vele többet és ,ha megkérdezi miért kerülöd megmondod ,hogy nem vagy rá kiváncsi .Ennyi!De szerintem azért megpróbálhatnál vele beszélni mielött elzavarod.
2014. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Hirtelen. Nem sajnálkozol, nem bízol benne. Pont.
2014. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
60%
Én mindig őszinteség párti voltam, bár nem igazán vált be.. Eddig kétszer tettem ki 1-1 barátomat. Az egyiket azért, mert számomra nem elfogadható morális dolgokba ment bele amihez nem tudtam asszisztálni. A másik pedig nagyon megbántott és nem tudtam túllépni rajta. Mindkétszer megmondtam h mi a bajom, mert korrektebbnek tartottam, mint szó nélkül nem keresni. Mindkétszer vérig sértődtek és természetesen nem értettek velem egyet.. legalább tudják az indokot. De most utálnak mind a ketten.. :( Sehogy sem jó, mindenképp rosszul fogod magad érezni, ha ki akarsz szállni egy barátságból, mert mindig te leszel a hibás a másik szemében. Akkor is ha őszinte vagy, meg akkor is ha nem keresed, nem veszed fel a telefont, mert akkor meg bunkó vagy a szemükben. Nem jó ez sehogy sem, attól függ, te milyen személyiségtípus vagy és kerülöd-e a konfliktust vagy nem riadsz vissza tőle. Viszont az élet rövid és tényleg nem érdemes olyan emberekre pazarolni, akik nem érdemlik meg, akikkel nem jössz ki. Legalább a barátainkat válogassuk meg.
2014. jún. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legyél vele bunkó, ne válaszolj az üzeneteire majd mondd a szemébe hogy te más barátot akarsz, aki rendesebb veled és nem csak ilyen csúnyán kihasznál téged...
2014. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!