Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha mindig túl...

Mit tegyek, ha mindig túl kevésnek érzem magam?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és barátságok terén eddig csak negatív tapasztalataim vannak. Kicsit introvertált személyiségű lány vagyok, nehezen nyílok meg, távolságtartó vagyok, de ha "megszelídítenek" akkor nagyon kellemes, szórakoztató társaság vagyok.

7, 8, osztályban és 9 elején volt egy kis "csapatom", de nagyon eltávolodtunk egymástól az idei évben, mert a többiek lezüllöttek, piálnak, és olyanokat csinálnak, amik miatt elvesztették a tiszteletemet, és elég rosszul kezeltek engem. Folyton az az érzés volt bennem, hogy egy senki vagyok, nem csinálok semmit se jól meg ilyenek. Most az osztályban találtam három új barátnőt, csak az a baj, hogy ez az érzés az előző csapatom miatt még mindig bennem van, és egyszerűen nem tudom elfelejteni, hogy milyen rossz volt. Még most is sokat vagyok egyedül, és sokszor vagyok szomorú. Nem tudok mit kezdeni magammal, nagyon zárkózott lettem az elmúlt években. Annyira szeretnék kinyílni, de egyszerűen nem tudok. Borzalmas. Ez lett abból a kislányból, aki életvidám volt, tele pajtásokkal.

Mit tegyek?



2014. júl. 3. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináljunk belőle filmet?
2014. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem szükséges, de kedves, hogy felajánlottad. :)
2014. júl. 3. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
ha most van új "csapatod" akkor miért érdekel a régi? velük ne foglalkozz hanem legyél nyitott az új "csapat" felé :)
2014. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert még mindig félek, hogy ők is olyanok lesznek, és megint egyedül maradok...
2014. júl. 3. 19:41
 5/5 anonim válasza:

Olvass személyiségfejleszto konyveket, hogy ne a multban élj hanem csakis a mostban és a pozitiv dolgokat tudd bevonzani:


Anthony Robbins: Egy baràt uzenete,

ajànlom szeretettel, nekem sokat segitett!!!!

2014. júl. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!