Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ítélnek el az emberek...

Miért ítélnek el az emberek azért, mert jóban vagyok egy hajléktalannal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért,mert egy csomó ember lenézi a hajléktalanokat,mert "ápolatlanok" "piásak" meg hasonlóakat gondolnak róluk (persze ez a hajléktalanok többségre szerintem is igaz) és mivel nem olyanok,mint ők ezért nem fogadják el őket és gondolom ezért ítélnek el téged is,mert te olyannal vagy jóban akit ők messziről elkerülnének.
2014. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azért ennél kicsit többet kéne tudni :)

Gondolom, segíteni szoktál neki? Milyen gyakran találkozol vele?

2014. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az emberek ítélkezősek, aki kicsit más mint a többség már el kell ítélni -.- Ilyen világban élünk.


Én múltkor beszélgettem egy hajléktalannal akkor tél volt és vettem neki egy kis kaját.Aztán mesélte,hogy szokott járni a helyi állatorvoshoz dolgozni,besegít a lovak körül,meg kerti munkákat csinál (akkor éppen hólapátolás stb) amiért szokott kapni egy kis pénzt.

Szóval nem mindegyik hajléktalan issza el a pénzt ha kap.Ez a hajléktalan bácsi,mindig megköszöni az ételt amit adnak neki,sose kér pénzt csak ül a SPAR-nál és beszélget a bizti őrökkel meg a vásárlókkal.

2014. júl. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Engem is furán szoktak nézni, mert van egy hajléktalan, akinek rendszeresen elviszem a kaját amit a hétvégére hazautazó szobatársaim itt hagynak. Mindig észrevesz az utcán és messziről integet és kiabálja hogy helló, én meg vissza neki hogy ,,Csá Attila!" xD

Amúgy teljesen jó arc a fazon. Nem mindenki tehet arról, hogy hajléktalan lesz és nem mindegyik bunkó. Ha valakinek nem tetszik az, hogy segítek egy embernek és nem veszem figyelembe a külsejét, akkor az egy szűk látókörű és felületes ember. Az ilyenek pedig tőlem összeszarhatják magukat.

2014. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az emberek mindig el fognak ítélni valami értelmetlen dolog miatt.
2014. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert az emberek többségének nincs egy saját gondolata sem. Neked legalább van és cselekedni is képes vagy. Büszke vagyok rád!
2014. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!