Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ki hogyan éli meg azt, hogy...

Ki hogyan éli meg azt, hogy nincsenek barátai? Milyen erőfeszítéseket tesztek ez ellen?

Figyelt kérdés

Olyan budapesti személyek írását várom, akik egyedül érzik magukat (nincsenek barátai).


Privátban is lehet írni akár.


Peti, 28/F.


2014. júl. 12. 10:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
27 vagyok szoc fóbiás, járok vele orvoshoz is gyógyszert is szedek de azzal csak annyival lett jobb hogy legalább elmerek menni az orvoshoz, vagy oda oda nem zárkózom be a lakásba de ilyen betegséggel az ismerkedés a legnehezebb
2014. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ja 7es voltam
2014. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kezdek beletörődni. Volt egy időszak, amikor tettem érte, hogy legyen, de amikor már megvolt valahogy mindig elcsesztem a dolgot, ezért inkább nem próbálkozom, és próbálom a környezetemet is kímélni magamtól (tehát hogy ne nagyon próbálkozzanak barátkozni velem)...
2014. júl. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!