Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Miért mindig...

Mit csináljak? Miért mindig nekem fontosabb a másik?

Figyelt kérdés
Van egy barátom aki nekem nagyon fontos még annak ellenére is,hogy annyiszor megbántott. Az a baj,hogy nekem nagyon fontos én viszont egy kicsit sem vagyok fontos neki,de mászok utána,mint egy pincsi kutya pedig 1000x megígértem magamnak,hogy nem fogok. Írok neki,nem ír vissza vagy pedig csak órák múlva. Mit csináljak? Valahogy tovább kéne lépnem,és hagyni ezt a barátságot,mert így csak folyton ideges vagyok és kikészülök idegileg,de nem tudom,mert egyszerűen nem bírnám ki ha nem beszélnék vele.
2014. júl. 15. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Én megértelek. Nem könnyű de hagyd egy kicsit, ha egy ideig nem írsz, és szeretne veled beszélni akkor majd írni fog ő.


Jól sejtem,hogy tetszik? :)

2014. júl. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
várd meg amíg ő keres. ha nem keres, tudni fogod hogy közel sem voltál olyan fontos számára mint amilyen fontos ő neked :) ne válj "pincsivé" egy olyan kedvéért aki nem is hajlik feléd egy kicsit se. jobb barátot érdemelsz mint ő :))
2014. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt a rohadt.. mintha csak én írtam volna ki. Nekem a legjobb - igen, még mindig az...- barátnőmmel kapcsolatban van így.

Ma besokallt, szóval egy hetes szünetet tartunk. Nagyon kivagyok, de érzem hogy jót fog tenni. Még ha most még nem is így látom.

Lehet nektek is jó lenne a dolog. Facebookot mellőzd addig, ne lásd miket ír (tapasztalat, sokat segít).

Sok sikert, kitartást. :/

2014. júl. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És ha nem ír? Akkor azt nem hiszem,hogy eltudnám viselni. És hát lehet.
2014. júl. 15. 22:27
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt,hogy mellőztem csak az a baj,ha nem tudom mi van vele 3 napig akkor már muszáj megtudnom valahogy.
2014. júl. 15. 22:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,hogy azthittem nincs élet ha nem beszélek vele. És egyszer csak elmúlt ez az érzés. (helyette jött egy másik személy akivel így vagyok. az élet szuper)
2014. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam azt,hogy mást kerestem,de mindenki más idegesített és csak vele éreztem azt,hogy önmagam lehetek. Jelen pillanatban is úgy érzem,hogy senki nem tudná soha helyettesíteni. Amúgy köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 15. 22:31
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, hogy nekem fontosabb a másik.

Sokmindent nem tudsz tenni csak azt, hogy egy ideig nem keresed és hátha ő is keres magától.

Én is hányszor mondtam, hogy nem keresem a barátnőket és nem bírtam pár nap után rájuk írtam.

2014. júl. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor ki próbálom,hogy nem írok neki,de szerintem ő sem fog,főleg,hogy legutóbb se írt vissza.
2014. júl. 15. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!