Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kötöttetek már itt barátságot,...

Kötöttetek már itt barátságot, vagy láttok arra lehetőséget hogy itt barátságokat lehet kötni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 16. 08:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Lehetőséget látok, de barátság sajnos nem lett. Én vagyok az aki nem tud ismerkedni sehol. :( Neten meg sokszor értelme sincs, mert mindenki messze lakik többek között. 24/F
2014. júl. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
De durva, mennyien szereztek itt barátot.:O Mikor rámentem a kérdésre, azt hittem több lesz a nem mint az igen és mégse. Nekem sajnos itt még nem sikerült senkivel közelebbről megismerkedni, pedig már próbáltam.:( Csak előbb-utóbb senki sem írt vissza... Volt, hogy valaki kiírt egy kérdést, hogy magányos, valakivel szeretne beszélgetni. Írtam neki válaszban, hogy oké, beszélgethetünk, ha szeretne. Ezután kaptam is egy üzenetet, benne egy szóval: "Szia" Én visszaírtam neki, kérdeztem tőle, hogy ugye te vagy a kérdező és ha igen, mi a gond? Csak, hogy valahogy elkezdjük a beszélgetést. Válasz, semmi. Hát, így ismerkedjen az ember...:D Nem csodálom, hogy magányos... Na de mindegy, nem adom fel, sok ember van itt gyakorin.:) 18/L
2014. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Jah, kotottem, tegnap vege is lett. Alig tobb mint egy ev.. az a net hatranya, hogy ha letilt mindenhonnan, akkor szivtad. Nem vagytok rakenyszeritve a tovabbi talalkozasokra, nem kell latnod Ot minden nap. Egyszeruen vege, mindenki eli a sajat boldog/kevesbe hepi eletet.
2014. júl. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen (nekem kapcsolatom is volt)
2014. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

12-es, én is meglepődtem! :) Tényleg sok kapcsolat alakult itt ki.

Én se kötöttem még is senkivel barátságot, csak néhány beszélgetés volt ami aztán megszakadt.. 17L

2014. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, az igazat megvallva, amikor a kérdést kíváncsiságból kiírtam, én sem erre számítottam. Kellemes meglepetés volt ennyi pozitív példát olvasni.
2014. júl. 17. 07:29
 17/18 anonim ***** válasza:
Fura dolog ez. Sohasem voltam híve a virtuális barátságnak, hiszen ez az egyik legszebb emberi érzés, és mint ilyenhez, elengedhetetlen a testi kontaktus. (Rossz az, aki rosszra gondol.) Ennek ellenére több barátság is szövődött ezen az oldalon, és ezért sajnálatos, hogy időközben messzire sodort az élet, s nem tudunk többször találkozni velük. Most is van valaki, akit szívesen tudnék a barátomnak, de esélyem sincs, hogy valamikor is találkozzam vele.
2014. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Igen, egy normális srácot ismertem meg itt, sajnos sosem találkoztunk élőben, de teljesen jó volt a viszonyunk, olyan haveri alapon.
2014. aug. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!