Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 18 évesen van értelme BCAA-t...

18 évesen van értelme BCAA-t inni?

Figyelt kérdés

2014. júl. 11. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ömm.... Piros!
2014. júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
?
2014. júl. 11. 11:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés értelmetlen, és próbáltam hasonló választ adni.

Nézd meg a bcaa hatásait a neten és gondolkodj el, hogy van e neked erre szükséged.

Ahogy látom hiányoznak az alapismeretek. Töltsd le és olvasd el 'A sárga kapszula'-t. Le van benne írva hogyan táplálkozz és hogyan eddz.

A bcaa csak sokadrendű a táplálkozásban. Először legyen egy étrended az alapján, hogy tömegelsz, vagy szálkásítasz. Aztán szerezd be a fontosabb tápkiegeket (amit a neten megtalálsz), aztán ha még marad rá pénzed, jöhet a bcaa.

2014. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
csak én azt halottam h 18 éves kor alatt értelmetlen, mert maxon vannak a hormonok meg minden
2014. júl. 11. 12:11
 5/7 anonim ***** válasza:
és 18 után hirtelen csökkenni kezdenek vagy mi?
2014. júl. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevered a dolgokat kérdező. A bcaa-nak semmi köze a hormontermelődéshez. Az egy aminosav, ami gátolja az izmok lebomlását.
2014. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
vehetsz nekem is ha ilyen sok pénzed van.
2014. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!