Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek 14 évesen gáz inni?

Szerintetek 14 évesen gáz inni?

Figyelt kérdés
Most lesz a szülinapi bulim, (14 leszek) és elmegyünk szalonnát sütni, a barátaimmal. Szerintetek fejenként 1 sör (lányoknak somersby) elfogadható? Szüleim nem tudják, hogy vinnénk, de 1 az nem olyan sok? nem ?

2014. júl. 21. 19:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem, ha valóban 1-2 sör fejenként. De ebben a korban minden társaságban akad egy két primitív gyökér, aki nagyjampi akar lenni... szóval annál több már gáz. Ha valaki beb*szik az gáz ;)
2014. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
13 éves korom óta iszok, a 14. szülinapom nagyon jol sikerült, ittunk, buliztunk stb.. 16 leszek most, jo tanulo, jo gimnáziumban.. nem zülöttem le, pedig már megétünk 1-2 huzos bulit :D Szoval nyugodtan csináljátok, csak okosan
2014. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én is most leszek 14 nyugodtan ihattok csak legyen kenyér vagy valami hasonló 40százalékosnál ne igyatok keményebbet vagy ha igen akkor két felesnél tényleg ne többet.
2014. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem gáz,bár nekem régebben,14 éves koromban csak alkoholmentes sört engedtek inni
2015. nov. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!