Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 évesen érdemes tömegnövelőt...

17 évesen érdemes tömegnövelőt inni?

Figyelt kérdés

Fehérjét akkor nem kell mellette ugye?

Ja és melyiket ajánljátok? Olvastam,hogy van amelyik tiszta cukor olyat nem szeretnék.

És valamint BCAA mehet mellette?

17/F


2013. aug. 1. 18:24
 1/5 pittba válasza:
szerintem nem lesz semmi bajod a tömegnövelőtöl én 16 évesen ittam jumbot és semni bajom nem volt tölle.
2013. aug. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Edzés után jól jöhet egy tömegnövelő vagy még jobb ha külön veszel proteint és edzés után (de csak ekkor!) teszel még hozzá 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, carb-f-et, cabo x-et). így reggel tisztán (gyors ch nélkül) tudod a zabpehelyhez tenni a proteint.

BCAA is mehet mellé, vagy/és kreatin de fontosabb lenne egy jó multivitamin.

És persze legyen étrended is.


Tehát fontossági sorrend: tömegnövelő étrend, multivitamin, protein, gyors ch, kreatin, aminosavak (ezen belül BCAA és/vagy glutamin)

2013. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Étrend és multivitamin megvan:)

Köszönöm a válaszokat


Esetleg a Biotech USA féle Brutal Gainer vagy Hyper Mass 5000 jó lenne?

2013. aug. 1. 18:41
 4/5 dirtboy ***** válasza:
hyper mass 5000 egy gagyi termék,nem éri meg az árát
2013. aug. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hypermass csak 25%-os fehérjetartalmú tömegnövelő, én inkább a 30% felettieket ajánlom, de még inkább protein + külön ch!
2013. aug. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!