Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ez barátságnak...

Szerintetek ez barátságnak nevezhető?

Figyelt kérdés
Hetente beszélünk egymással telefonon. Néha egy félévben kétszer találkozunk is egymással, pedig vagy 30 km-re lakik messze tőlem. Amikor találkozunk jól elvagyunk meg minden, de azért annyira nem beszélek vele őszintén. Mint ha próbálna jókedvre deríteni. Ő azt mondta hogy a barátnőjének tekint de én kételkedem ebben. L/19
2014. júl. 31. 17:53
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Igen történtek dolgok de ezeket nem fejteném ki. Még ebben a lányban nem csalódtam, de a régebbi barátnőimben akik voltak azokban igen.
2014. júl. 31. 19:02
 12/33 anonim ***** válasza:

Ez csak személyes tapasztalat:

Volt egy barátnőm, akivel együtt nőttem fel és mintha a másik felem lett volna. Minden nap egymást nyúztuk 16 éven át, legjobb barátnők voltunk. Szinte mint két testvér. Aztán az ő részéről megszakadt az egész, mert bekattant valami a fejében. Mondanom sem kell, mekkorát csalódtam. De attól még másnak megadom az esélyt, hiszen nem ők tehetnek arról, hogy előttük csalódtam másban.

2014. júl. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:
Szóval akkor lehetnék ezzel a lánnyal bizalmasabb? Úgy veszem észre hogy ő több mindent elmond nekem, mint én ő neki. De ha csinálunk közös fotókat a facebookra mindig azt rakja ki amin ő jobban néz ki. Vagy csak ezt én láthatom így?
2014. júl. 31. 19:12
 14/33 A kérdező kommentje:
Írjon valaki választ, légyszí! :)
2014. júl. 31. 19:43
 15/33 TheHologram ***** válasza:
Honnan ismered? Megfontolnám,hogy bizalmasabb lennék vele. Ne feledd,mindennek a kölcsönösség az alapja.
2014. júl. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Gimiben ismertük meg egymást. Mint mondtam ő sok mindent elmond nekem az életéről. Állítása szerint volt olyan dolog amit először velem osztott meg a szülein kívül.
2014. júl. 31. 19:47
 17/33 TheHologram ***** válasza:
Akkor úgy kérdezem mennyi ideje ismered? Mert az idő fontos. És ő barátjának tekint szerintem ha elmond ilyen dolgokat.
2014. júl. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk elvileg barátok.
2014. júl. 31. 19:56
 19/33 A kérdező kommentje:

De erről mi a véleményed?

De ha csinálunk közös fotókat a facebookra mindig azt rakja ki amin ő jobban néz ki. Vagy csak ezt én láthatom így?

2014. júl. 31. 19:56
 20/33 TheHologram ***** válasza:
Nem tudom megmondani,mert nem látom a fotót. Lehet csak te látod rosszul. Az emberi agy sok mindent félre tud képzelni. Miért érné meg neki ez?
2014. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!