Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tudtok jó barátkereső oldalaka...

Mészáros Ágnes, Gigi kérdése:

Tudtok jó barátkereső oldalakat? Egyeltalán, ha van ilyen.13/L

Figyelt kérdés
Nem társkereső oldalra gondolok, hanem ahol csak simán barátokat, haverokat tudok szerezni.
2014. aug. 5. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálsz starity.hu-ra ott biztos találsz hozzád hasonló érdeklődési körű embereket ^.^ Ott ismertem meg a legjobb barátnőmet. Mondjuk csak egyszerű imádott sztárokkal kapcsolatos nyálcsorgatásnak tűnt, most meg már Ő a legjobb barátnőm. 16/L
2014. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy az oldalon van néhány pszicho emberke is, szóval ha valakiben találsz valami furcsát akkor inkább hagyd abba vele a levelezést :'3 (tapasztalat) Az internetes barátkozás lehet nagyon hasznos, vagy nagyon veszélyes is.
2014. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igényfüggő.

manapság ahhoz, hogy valaki bárhol barátokat találjon, igénytelennek kell lenni, vagy nagyon szerencsésnek.


a közösségi oldalak többsége pózolásról szól, legfeljebb fórumokon tudom elképzelni, de nem ismerek ilyeneket.


esetleg külföldi emberek, oldalak. azok közt van 1-2 értelmesebb.

2014. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!