Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek számít, hogy felköszönt...

Nektek számít, hogy felköszöntsenek?

Figyelt kérdés

A barátaitok - vagy akiket annak gondoltok - nap, mint nap együtt vagytok, de legalábbis elég sokat - és nem köszöntenek fel, se névnapra se szülinapra! Ez normális? Nem az ajándékra értem, egy Boldog Szüli/Névnap üzi sem érkezik! Ha valami kell nekik, azért engem hívnak!

Ez helyes így?



2014. aug. 8. 19:49
 1/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem normális. Illik felköszönteni.
2014. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva nem szeretem, ha köszöntgetnek. Ha meg a Facebookon nincs megadva a születési dátumod, akkor még véletlenül se jut eszébe senkinek. Tehát kit érdekel? A lőtéri kutyát? Azt sem!
2014. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez nem normális.Ha minden nap együtt vagytok akkor főleg nem.Szerintem nagyon fura az ha nem tudják a szülinapod/névnapod.Ha szereted hogy felköszöntenek és elvárod hogy felköszöntsenek akkor azt jó barát módjára illene tudniuk.Bár ha nem szereted ha felköszöntenek akkor jogosan de gondolom akkor nem írtad volna ezt ki..
2014. aug. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Valóban rosszul esett! Belekerültem egy új társaságba pár éve és nagyon furcsa volt amikor ezt tapasztaltam, főleg, hogy én mindig készültem számukra valamivel!


A másik baráti társaságomban, minden egyes ünnepet megtartottunk mindig, ha véletlen elfelejtettük, még nagyobb meglepit készítettünk, hogy nehogy azt higgye a társunk, hogy a személye miatt történt.


Ebben az "új" társaságban, mindig azt éreztem, biztos én nagyítom csak fel a dolgot... de ezekszerint nem!


Köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 9. 20:08
 5/6 anonim válasza:
talán ha beszélnél velük hogy akkor most "mivan??" akkor megoldódna az a bizonyos kérdésed:)
2014. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A kérdésem az volt, hogy helyes e így!


Az, hogy ők miért nem teszik, szerintem nyilvánvaló.


Egyébként Te hasonló esetben megkérdeznéd, hogy ne haragudj, de miért nem köszöntöttél fel?

Szerintem, ha van fura helyzet akkor ez az :)))

Nyilván a szíve joga - csak rossz érzés barátságon belül - bár számomra egyértelmű üzenete van!

2014. aug. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!