Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Mi történik?

Shaqq kérdése:

Mit tegyek? Mi történik?

Figyelt kérdés
Szóval 4 hónapja legjobb barátom esküvői tanúja voltam. A házasság kötő a szertartáson elmondta, hogy ezzel a tanúk feladata nem ér véget, hiszen a későbbiekben a házaspár tanácsadói és legközelebbi barátai maradnak. Azóta mintha elfelejtett volna a haverom. Se interneten, se telefonon nem válaszol. Oké, hogy házas plusz munka, de mégse kéne elfelejteni a barátját..Előtte sokat beszéltünk, figyelemmel kísértem a kapcsolatukat, titkok őrzője voltam(vagyok is). Nagyon zavar, hogy azóta én kiestem a képből. Valaki volt már ilyen helyzetben? Lehet, hogy túl reagálom, de a legjobb barátom volt ő. 20/F

2014. aug. 9. 20:02
 1/6 anonim válasza:
Nincs esetleg közös ismerősötök, akiben mindketten megbíztok? - ha neked nem válaszol, esetleg tőle érdeklődhetnél
2014. aug. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De. A szüleivel jóban vagyok. Szerintük, sokat dolgozik s fáradt, azért nem ír/hív vissza. Lehet igazuk van. Már nem férek bele az idejébe..
2014. aug. 9. 20:31
 3/6 anonim válasza:
4 hónap azért viszonylag sok idő. Az üzeneteidben érdeklődtél h mi van vele, mivel tölti az idejét?
2014. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Persze, ritkán jön rá válasz: "majd beszélünk".
2014. aug. 9. 21:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam egy esküvőn, a tanú NAGYON megbántotta a vőlegényt és a menyasszonyt a viselkedésével (nem részletezem, de ott sem maradt, mert lelépett csajozni már éjfél előtt), vállalom, hogy lepontozz, de lehet, hogy Te is csináltál valamit akár akaratodon kívül?

Egy esküvőt sokan 1 év alatt szerveznek, meg, sok vele a nyűg, sok dolgot előre elképzelnek, könnyen meg lehet valakit sérteni.

2014. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem pontozlak le(félig-meddig hasznos). Semmi ilyen nem történt. Szervezésben én is segítettem. Nem ittam magam részegre, nem hagytam, hogy rám másszon a húga :) Minden rendben ment.


Lényeges infót kihagytam a kérdés alatt. Eddig egy városban laktunk, de elköltözött 50 pár km-re. Lehet ez is számít valamit. De, inkább tekintem testvéremnek mint a vér szerinti tesóm. Nem tudom, talán a távolság és a fontossági sorrendi változása lehet az ok?

2014. aug. 10. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!