Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek akkor most én...

Szerintetek akkor most én volnék aki bunkó?

Figyelt kérdés

Nos arról lenne szó,hogy ma egyik barátnőm egy teljesen hülye dolog miatt Mibbit chatre felrángatta az egyik régi "barátnőmet", aki ugyebár fel is jött.

Ez a régi barátnő 2hónapja szart (már bocsánat) a fejünkre ,mert egy gyerekeknek való játékon talált magának x ezer pasit(12-13 éveseket egyszer egy 20 éveset is), és velük volt elfoglalva.

Na,de amint feljött mindketten meg voltak hülyülve,nagybetűvel írogattak stb és ez már zavarta a többieket.

Én persze mint moderátor avagy admin(kinek hogy tetszik)

Rájuk szóltam, erre még nekik állt feljebb.Én megmondtam a magamét,hogy persze eddig hanyagolt minket, most meg hirtelen feljön és képtelen tiszteletben tartani mások kérését.

Mind a ketten megharagudtak és minket hibáztattak.A régi "barátnőm" meg hozzánk vágta,hogy mi azt se tudjuk mi az igaz barátság stb. na nálam itt telt be a pohár és bannoltam.Mire a másik barátnőm (Aki mellesleg szinte a legjobb is, az ő pártját fogta és ki is lépett annak ellenére,hogy mi voltunk azok akik mindig ott voltunk neki.)


Na akkor most velem van a hiba?Tényleg én lennék a szar alak?:'D

(Ha valami nem tiszta a történettel kapcsolatban,csak írjatok.Kicsit ideges voltam még mikor írtam, szóval megeshet nem valami össze szedett a történetem.)


15/L



2014. aug. 14. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, ez legyen életed legnagyobb problémája....kibannoltad a barinédat?? Te mekkora szemét vagy...Na jó komolyra fordítva a szót, fél év múlva nem is fogtok erre emlékezni, úgyhogy teljesen mindegy...
2014. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy hibás lennél, amúgy kíváncsiságból elkuldenéd, hogy milyen oldalról is van szo? :D
2014. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem a te hibád, de csak a veszekedés elkerülése végett, egyszerűen leléphettél volna te is, nem kell banolni senkit. :)
2014. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Sokkal jobb mint a fb-s chat szerintem, szóval mi ezt szoktuk használni.:) Ja és persze köszönöm a válaszod.


Első: Hát majd el dől mi lesz.:) Mindenesetre köszönöm a válaszod.

2014. aug. 14. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Moderátorként a feladatod, hogy a szabályokat betartod, és betartatod. Ha vki ennek nem tesz eleget, akkor a szabályzatnak megfelelően kell eljárnod. A történetben teljesen mindegy, hogy barátnőd, kutyát, vagy egy teljesen ismeretlen ember nem tartja be a szabályokat.

Helyesen cselekedtél.

2014. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!