Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Segítene valaki megérteni?

Segítene valaki megérteni?

Figyelt kérdés

Van egy srác 8 hónapja ismerem.Eleinte egyszer én írtam neki másik nap ő. Egy jó ideje nem írok neki de ő minden nap ír.

Ha valamit írok/mutatok neki semmi érdeklődést nem mutat a válasza általában "ok",pedig próbálok olyat írni/mutatni ami érdekli.De zavarja, ha csak ő ír és mindig ő dob fel témát.

Keres, de sokszor nem mutat érdeklődést. Miért van ez?



2014. aug. 14. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ő is csak magával van elfoglalva, ilyen típus, csak az a fontos, hogy vele mi történik, őt mi érdekli. Szerintem nem jó parti, hagyd a csudába.
2014. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak ilyen szűkszavú?Gondolom,ha rádír,akkor érdeklődik felőled,azért teszi,nem kényszerből..
2014. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És te miért nem keresed néha?
2014. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szűkszavú inkább bőszavú. :)

Mert tudom, hogy az lenne ami akkor mikor ő ír. Nem érdekelné amit írok/mutatok.

2014. aug. 14. 20:20
 5/5 anonim válasza:

Nos ez érdekes. Vagy nem is annyira.

Nekem ugyanez a helyzet, annyi csavarral, hogy én 19/F a barátnőm (legjobb barát) 20/L.

Viszont volt, hogy kb 3-4 hónapig nem találkoztunk. De előtte is jóban voltunk. Aztán egyszer találkoztunk és így facebook-on megkerestem. Akkor még nem volt ekkora szám a facebook, tehát nem volt olyan biztos, hogy megtalálom.


Mostanában mindennap beszélünk teljesen átlagos napokról is.


De a lényeg, hogy van, hogy csak szeretnék vele beszélgetni, de annyit tudok csak kipréselni magamból, hogy szia. :D Aztán indítok egy érdeklődéssel.

Utána már egyből minden megy. Lesz hirtelen téma is.


Lehet, hogy nálatok is ez van, csak épp nem az érdekli, ami téged.

2014. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!