Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit a teendő, ha a legjobb...

Mit a teendő, ha a legjobb barátnőm szerelmével smárolok?

Figyelt kérdés
Egy éve szerelmes belé viszonzatlanul, kicsit összevesztünk és részegen történt ez a baki. Még mindig rosszban vagyunk, de hiányzik a csaj. Elmondjam neki mikor kibékülünk?

2014. aug. 18. 23:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Akasztófakötél... Egyébként csodálkozom, hogy manapság nincs annyi becsület az emberbe, hogy a másik szerelmével, barátjával, barátnőjével nem hogy nem jövünk össze, de még csak nem is gondolunk ilyen féregségre... Gondolom, ha fordítva történt volna, akkor meg itt sírnál, hogy hogy lehet ilyen hulladék barátnőd...
2014. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Oké,hogy az érzéseknek nem lehet parancsolni.De akkor is maradj már ember,barát!!! Bár a mai világban nem divat a becsület.


Undorító az, ha a saját barátaiban nem bízhat meg az ember.


Fordított esetben nem tudom te hogy reagálnál.

2014. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
xD Naná... Kibékülsz és elmodnod neki hogy smároltál a barátnőjével xD Szerinted hogy fog reagálni? Kitesz megint...
2014. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj ha a legjobb barátnőd szerelmével smárolsz? Először is hagyd abba...
2014. aug. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
igazatok van. nem jöttem össze vele, nem tudnék járni a fiúval! megtörtént, megtörtént... azon agyalok, hogy elmondjam-e neki vagy hagyjam, mivel összesen 3-an tudjuk. szóval ja. nemtudom.
2014. aug. 20. 10:51
 16/24 kittycat180 válasza:
Valóban,az érzéseknek nem lehet parancsolni de mindenképp meg kéne mondanod a barátnődnek a történteket és akár haragudni fog,akár nem el kell fogadnod bármit is reagál mert nem ő tett rosszat hanem te.Készülj fel a legrosszabra is.És ezt nem bántásból mondom,csupán azért mert segíteni szeretnék és hidd úgy lesz jó,ha kitálalsz a barátnődnek bármi történik is.
2014. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Mondd el neki. Mondd el, hogy megbántad, hogy vége, és inkább vele lennél jóban. Egyébként csak magadat csinálnád ki szerintem. Ő nem tudná, de te igen, és állandóan fúrna a lelkiismeret.
2014. szept. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Különlegescsajszi ***** válasza:
Én sem adnék fel egy TALÁN' életre szóló barátságot egy f..zért !!!
2014. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Különlegescsajszi ***** válasza:
sem egy p*csáért !!!
2014. szept. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
elmondtam, és azóta nem beszél velem :) de úgy érzem hogy így kellett legyen.. köszi a válaszokat :)
2014. szept. 20. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!