Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elhagytak a barátaim?

Elhagytak a barátaim?

Figyelt kérdés
Ugy veszem eszre, hogy el hagytak a barataim. Igaz ritkan de hivtak sorozni billiardozni meg ilyenek, de most vegkep nem hivnak el. Sose beszeltem ki oket, sose voltam rossz veluk. Ha segitseg kelett en segitettem. Ha hivom oket, kitalaljak hogy dolgozniuk kell vagy valami masat, masnap meg kuldik a kepeket, hogy milyen jot soroztek stb. Ha meg hivnak is, csak akkor ha kell valami, vagy ha kell egy jatekos a billiardhoz, maskep nem. Azthiszem elerkezett a pillanat, hogy innentol kezdve leszarom oket es a 15 eves baratsagot is. Nem fogom hivni oket, nem valaszolok nekik, mintha nem is leteznenek. Jol teszem?

2014. aug. 19. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól teszed, bár a válaszolás még beleférhet. Csak te is úgy állj hozzájuk mint viszont.
2014. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jól teszed.

És amúgy ezek hogy lettek a 'barátaid'?

Már elejétől fogva ezt csinálták vagy régen még nem?

2014. aug. 19. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ovi ota ismerjuk egymast, aztan az elet igy hozta, hogy egy kisebb barati kozossegge alakultunk. Regebben is ilyenek voltak, de most mar durvan. Es meg nekem mondjak azt, hogy nem engedem magam latni.. Amugy meg reszben lehet azert ilyenek velem, mert ugyebar ok nem otthon elnek, ezert szabadon maszkalhatnak estenkent is meg stb. Engem meg 15-16 evesen nem engedtek el itthon este kocsmazni, ezert sokszor visszamondtam akkoriban a hivasaikat

18/f

2014. aug. 19. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!