Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hyogyan szerezzek barátokat? 12/L

Hyogyan szerezzek barátokat? 12/L

Figyelt kérdés
Már lassan két éve költöztünk külföldre és már az angolom elég jó.Tavaly nem tudtam beszélni angolul ezért nem nagyon tudtam barátkozni és most nagyon magányosan érzem magam. Hogy szerezzek barátokat ha egy kicsit félenk vagyok? Magyarországon simán tudtam barátokat szerezzni de itt más félek ha valamit rosszul mondok kiröhögnek.

2014. aug. 19. 14:29
 1/2 Hero of Oakvale válasza:

ne félj, hogy kiröhögnek nyilván tudják, hogy nem az angol az anyanyelved, és amúgy is gondolom suliba jársz, ott majd kell beszélned a tanárokkal/tanárok előtt is :)

vagy akárki más emberekkel :)

2014. aug. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Először is mond meg nekik, hogy nem tudsz folyékonyan beszélni és akkor szerintem megértenek. Ekkor jöhet a barátkozás.
2014. aug. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!