Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haveromékkal úgy mond összeves...

Haveromékkal úgy mond összevesztünk ti mit csinálnátok vagy mit lenne jobb tenni?

Figyelt kérdés
Az van hogy haveromékból nagy nehezen ki szedtem hogy problémájuk van velem nem nekem mondták meg hanem közös ismerősnek mondták el mert nekem nem akarták, és a közös ismerősünk el mondta hogy mi a problémájuk velük s össze hívtam őket el mondtam hogy változtatok meg minden. Mert régóta ismerem őket velük nőttem fel de nagyon nem foglalkoznak velem mindenből ki hagynak, nah és az után hogy el mondtam nekik hogy változok meg minden azóta se keresenk nem is érdeklem őket most volt a szülinapom fel se köszöntöttek meg fb-n hiába írok nem írnak vissza mit tegyek küszködjek hogy még barátok legyünk vagy hagyjam? (azért akarok barátságot velük mert ők helyben laknak és ha nem barátkozok velük egész nyáron csak itthon ülök). Úgy veszem észre hogy túl gyerekesek meg minden mert amikor beszéltem velük 10 perc után szólaltak meg hiába mondtam nekik mit tegyek vagy mit tennétek köszi a segítséget (amúgy nagyon bánt amiket tesznek nagyon le néznek pedig nem olyat tettem, és van amikor ez miatt szarul alszom) köszi még 1xer

2014. aug. 24. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd őket egy időre! Eltelhet egy fél év, akár egy év. Nem tudom, hogy mi történt köztetek, de ha besokalltak valamiért, akkor muszáj háttérbe vonulnod, mert így csak még rosszabb lesz. Te elmondtad nekik, hogy mit gondolsz, és ez nagy dolog, mindent megtettél, amit lehetett. Várnod kell...
2014. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj nehéz várni mert ez nagyon megvisel engemet :/ (úgy gondolod hogy amit lehet meg tettem) néha írogatok hátha vissza írnak amiel tudok kedveskedek.
2014. aug. 24. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyd őket a francba.
2014. aug. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne irogass rájuk, szívódj fel egy időre! Próbáld meg kibírni annak érdekében, hogy később újra barátok lehessetek. Addig barátkozz új emberekkel, vagy akár lányokkal. :) 1. voltam...
2014. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkink
2014. aug. 25. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!