Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Leveleznél olyan valakivel,...

Leveleznél olyan valakivel, aki nem akarna veled találkozni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje leveleznétek, aztán kiderülne, hogy a másik mégsem kíván veled találkozni, bár a levelezést szívesen folytatná továbbra is.

Van így értelme? És ha még van is, neked nem esne rosszul?



2014. júl. 15. 12:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

És azt tudni, hogy miért nem akar?

Amúgy valószínűleg rosszul esne, de az, hogy folytatnám-e tovább a levelezést inkább attól függ, hogy jó-e vele levelezni. Ha jó, akkor tovább leveleznénk.

De azért arra biztosan kíváncsi lennék, hogy miért gondolja így.

2014. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy olyan problémával küzd, ami miatt fél a személyes találkozástól. Ez lehet külalak, beszédkészség, kapcsolatban él - de élvezi a levelezést veled.

Hát, ez is lehet egy elfoglaltság neked is, de ne erőltesd, s ne várj tőle semmit! Ha nincs ínyedre a levelezés, akkor ritkítsd, s majd elmarad!

2014. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Igen,félhet is akár a személyes találkozótól,de esetleg akár lustább is lehet(vannak ilyenek,én is néha ilyen vagyok),vagy csak fél a csalódástól,mert már mondjuk sokat csalódott(nekem is ez van folyamatosan,tehát ez is közrejátszik).

Szóval a helyzet sokféle lehet,kérdezősködni kell,hátha megmondja őszintén,amit gondol.

2014. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én már biztosan nem. Egy ideig beszélgettem olyanokkal is, akik az ország másik felében laknak, de rájöttem,h semmi értelme olyanokkal szóba állni, akikkel esély sincs a személyes találkozóra. Vagy a távolság miatt, vagy azért, mert a másik fél kimozdulni a gép mögül, vagy nem is veszi komolyan az egészet.

nekem valódi kapcsolatokra van szükségem, nem arra h vkinek a neten elmeséljem h mi történt velem.

2014. júl. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

ha alapból levelezésnek indult akkor miért esne? van egy csomó olyan ismerősöm neten akikkel levelezek és nem hogy ő nem akar, én sem akarok találkozni :) meg van a levelezés varázsa...


21F

2014. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem akarja bővebben kifejteni, bár olyasmit már egyszer említett, hogy fél, hogy egymásba szeretünk, de szerintem ez csak kifogás, mert jól hangzik. Fotókat már láttunk egymásról, és valós fotók voltak, ezt tudom, mert egyszer pár percig skype-oltunk is. Utána azt mondta, hogy szeretne velem találkozni, aztán meggondolta magát. Amúgy messze lakunk egymástól.
2014. júl. 15. 13:31
 7/19 A kérdező kommentje:
És köszönöm a válaszokat, a privátban íróknak is. Elnézést az ott válaszolóktól, de nem szeretnék új barátságba bonyolódni senkivel - jelenleg nem érzem magam alkalmasnak rá.
2014. júl. 15. 13:42
 8/19 anonim ***** válasza:
Az, hogy messze lakunk egymástól már kizáró ok a levelezésnél. Aki közel lakik hozzám, de semmi jelét nem mutatja, hogy találkozni akar, az megint. Nem netes beszélgetőtársat keresek, mert annak nincs értelme. Sok időm elment a levelezésekre, eredménytelenül. Most már nem pazarlom az időm, egyből találkozást kérek. Aki nem akar találkozni, azzal ezen a ponton be is fejezem a beszélgetést. Én jövök ki rosszul belőle, mert ennyire hamar senki sem akar találkozni, én viszont már belefáradtam, hogy egy szomszéd utcában lakó ember is két hét levelezés után közli, hogy igazából nem akar találkozni. Pedig 10 perc volna gyalog az út. Ellenben aki találkozna az rendszerint messze lakik, tömegközlekedéssel, átszállással 2-3 óra és párezer forint, de ha egyszer nincs miből? F
2014. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg komplexusai vannak. Ha ez részedről nem baj, akkor szerintem levelezzetek tovább, aztán meglátjátok, mi lesz belőle. Amúgy szerintem így is bele lehet szeretni valakibe, hogy levelezel vele. Egy idő után fontos lesz a lénye és arra eszmélsz, hogy szereted. Van ilyen.
2014. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, csak annyi, hogy nem skypeoltunk. Messze lakik a lány, jobb is hogy nem írt vissza pár napja az üzenetemre, mert ha egymásbaszeretnénk, piszok rosszul esne a távolság miatt az egész.
2014. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!