Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Bocsássak meg a régi barátnőmn...

Bocsássak meg a régi barátnőmnek, vagy ennek már annyi?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor összebarátkoztam egy lánnyal, és hirtelen legjobb barátnők lettünk, ő nagyon hamar rám nyomult, én meg örültem neki, mert sosem volt igazán barátnőm, inkább csak fiúkkal voltam jóban. Kicsit gyorsnak tartottam a tempót, dehát nem történt semmi baj. Ez tartott fél évig. Aztán a csaj összejött a párom egyik haverjával (mi mutattuk be őket egymásnak), és onnantól le voltunk tojva, elkezdtek kavarni, utálkozni, kibeszélni minket. A pasit sem én sem a párom nem akarjuk soha többet látni, ezt most hadd ne részletezzem, miket csinált. A csajjal nem beszéltem fél éve, mert úgy gondoltam, hogy az ilyen az nem barát. Ma reggel írt nekem, hogy igazam volt, bocsássak meg, a pasi tényleg egy szemét állat.

Nem tudom, hogyan álljak most hozzá ehhez az egészhez. Fél évig tényleg jó barátnők voltunk, de mégsem olyan, mintha gyerekkori legjobb barátnőm lenne, és akármit is tesz, én visszafogadom.

Ma délután találkozom vele. Meg fogom hallgatni, de magamról és a páromról nem mondok semmit.

Mit tegyek? Félek hogy megint meg fog bántani. Van esély rá, hogy most másképpen lesz?



2014. aug. 29. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem állnék a helyedben szóba vele.
2014. aug. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy én se szivesen, de annyira egyedül vagyok, nincs senki, akivel elmehetnék vásárolni, vagy akinek elmondhatnám a problémáimat. Ott van a párom, dehát az más, ő mégsem egy lány.
2014. aug. 29. 13:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem bocsátanék meg neki, eleve azért, amit tett veled, másrészt mert szerintem elég sértő lenne rá nézve, ha képes lennél csak azért megint barátkozni vele, mert nincs senki, akinek panaszkodhatnál. Erre szokták azt mondani, hogy "ha ló nincs, jó a szamár is". Úgyhogy ha megbocsátanál neki, becsapnád, mert ő azt hinné, azért fogadod vissza, mert annyira szereted, közbe csak nincs más barátnőd, úgyhogy ezzel lesüllyednél az ő szintjére.
2014. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van, tényleg gerinctelen lenne tőlem...
2014. aug. 29. 13:37
 5/8 anonim válasza:
az a baj ,hogy a mai világban nem létezik igaz barátság. főleg a lányok között. én biztos nem bocsájtanék meg neki, mert sajnos igaz a mondás, hogy kutyából nem lesz szalonna.
2014. aug. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha szabad kérdeznem, merre laksz?:)

Nekem sincsenek nagyon barátnőim, a párommal járkálok el mindenhova, szóval ha közel lakunk egymáshoz, akkor akár barátkozhatnánk is. :)

2014. aug. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Privátba megírom merre lakok.

Na találkoztam vele, hát fura volt, mert mindenben igazam volt, és amit sejtettem hogy meg fog történni az mind meg is történt vele. Magamról nem mondtam semmit. Nem tudom mi lesz, de adok neki esélyt. Nem akarok szívtelen lenni.

2014. aug. 30. 07:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát kár volt kibekulni vele mert ugyan azt csinalja csak te hiszel el neki mindent belevagy bujva a hatso velebe mint egy pincsikutya!!!
2014. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!