Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az normális, hogy nem tudom...

Az normális, hogy nem tudom túltenni magam azon, hogy elvesztettem a legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 éve h megszakadt a barátságunk ok nélkül, és a mai napig nem tudom elfelejteni.
2014. aug. 30. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Idióta... Talán keresd meg és vedd fele újra a kapcsolatot, telefon, facebook stb. szted mire való?
2014. aug. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális. Nekem úgy is hiányzik, hogy az elmúlt két hétben kétszer is találkoztunk. :D

Keresd meg!

2014. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első... nem feltétlenül idióta a kérdező, nem tudod, hogy miért szakadt meg a kapcsolatuk.


Én is elveszítettem a volt legjobb barátnőmet (az okokat nyilvánosan inkább nem írnám le, még név nélkül sem, mert eléggé felismerhető a sztori), úgy, hogy most is mindennap találkozunk suli miatt. És igen, nekem is nehéz, néha hiányoznak a régi közös pillanatok, emlékek, a következő percben pedig tesz vagy mond valami olyat, ami miatt szívből örülök, hogy már nem vagyunk olyan jóban. Bár néha úgy érzem, hogy direkt azért csinál / mond bizonyos dolgokat, hogy engem bosszantson, sőt, tisztában vagyok vele, hogy egy-egy témát csak azért feszeget baráti társaságban...


Kérdező, hány éves vagy, milyen nemű? Miért akarod "elfelejteni" a legjobb barátodat? Ha szeretnéd (és nincs olyan ok, ami ezt teljesen kizárná), egy év után is felkeresheted. Egy másik nagyon jó barátnőm engem másfél év után kezdett keresni, és sokkal jobb a kapcsolatunk, mint azelőtt, pedig nem beszélünk mindennap. Írhatsz privit, ha szeretnél, hátha tudok valamit segíteni, mert valahogy át tudom érezni a legjobb barát elvesztése témát... :)


17/L

2014. aug. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. A barátságunknak ugyan vége lett, de a kapcsolat nem szakadt meg. Majdnem minden héten találkozunk,de új barátai vannak,nagyon megváltozott és elhidegültünk egymástól. Próbáltam helyrehozni de nem ment..
2014. aug. 30. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális, nekem is hiányzik a barátnőm, akivel már 1 hete nem beszélünk és félek hogy velem is ez történik és megszakad a kapcsolatunk. Sosem ir rám mostanában mindig én keresem a társaságát, és mivel elég bunkó volt legutóbb amikor ráirtam, ezért elhatároztam hogy most megvárom még ő ir rám, mert szeretném tudni hogy fontos vagyok-e neki. Hát egy hete nem irt rám, és attól félek nem is fog. Nagyon hiányzik hogy rámirjon mint régen, de mostnában tök depis (nem mintha nekem nem lennének problémáim ) attól még csak számitok még neki valamit...ha meg nem akkor tönkrement a barátságunk. Egyébként hogy vesztetted el őt?
2014. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a végén már csak én kerestem őt, aztán új barátokat talált, és valamiért meg is haragudott rám. hiába próbáltam megbeszélni vele,nem volt nyitott rá.
2014. aug. 30. 22:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális. Én azon sem tudom túl tenni magam, ami már 2-2.5 éve történt.
2014. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális. Engem kb fél éve cseréltek le, most csak a másikak a fontosak, én le vagyok szarva.
2014. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!