Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket nem frusztrál, amikor...

Titeket nem frusztrál, amikor a facebook-on azt látjátok, hogy a régi barátaitok, ismerőseitek sokkal sikeresebbek lettek az életben, mint ti?

Figyelt kérdés
Bevallom számomra kissé depresszíven hat.

2014. szept. 2. 21:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Engem az frusztrál, hogy ezerszer népszerűbb már mindenki nálam, pedig régen ez majdnem fordítva volt, mármint egy bizonyos körbe, de hát végül is én b#sztam el... De igazából a volt büdös kocka volt haverom is népszerűbb és jobb élete van, mint nekem, szóval ez az ami igazán depresszív... Igaz szarok a f#szbúkra, de attól még nem vagyok előrébb.
2014. szept. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Engem csak az zavar, amikor valaki anno a suliban sokkal rosszabb tanuló volt, mint én, mégis sokkal többre vitte. Én mindig 4-es feletti tanuló voltam, ehhez képest elvállalok mindenféle sz*ros melókat, mint pl. takarítás, kútkezelő, hogy eltartsam a családot valahogy. A volt osztálytárs meg villog a saját kocsijával, pedig egyszer megbukott, ezen kívül is a 3-as nála már jónak számított és többszázezer Ft-ot keres a T-Mobile-nál.


Na, ezért aztán megérte tanulni anno...

2014. szept. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

Az szép, az egyik válaszom 100%-os, a másik meg 0%.


12#

Ez mikor volt? Általános iskolában?

2014. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez középiskolában történt. És 3 évre rá már többre vitte a másik fél, mint én és azóta is fentebb van (általánosból nem indulok ki sosem, az nem mérvadó számomra).
2014. szept. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Emiatt gondolkoztam az idei osztálytalálkozón is, végül csak elmentem, de azok a lenéző fejek...

Még akivel jóban voltam az is le nem szállt volna a magas lóról, az egész arról szólt, hogy ki milyen szuper helyen dolgozik, mennyit keres. Alapból ahová mentünk, ott 1000 alatt egy vizet nem kaptál (a miss kivagyok-ok rendezték). "


Én úgy gondolom, hogy egy osztálytalálkozó igenis arról szól, hogy kivel mi történt, hol dolgozik, stb. Más kérdés, hogy ezt hogy adja elő, és hogy senkit nem kell levegőnek nézni, meg hogy nem kell drága helyre menni.


A kérdésre válaszolva: Én még fiatal vagyok (21 éves), így még meglátjuk, kiből mi lesz. Engem az frusztrál néha, hogy azt látom, mások sokkal izgalmasabb dolgokat csinálnak, ami nem feltétlen munka, hanem hogy olyan nagyon sok mindenben részt vesznek (zenekart alapítanak, stb.) de igaza van annak, aki azt mondta, hogy hát eredj és csináld te is, így most én is ezt próbálom csinálni.

2015. márc. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Majd 40 évesen lesz érdekes a dolog, én annyi vagyok, az egész bagázsból egy gyerekkori barátom vitte elég sokra, bár máshol az is csak átlagosnak számít.

Engem nem azok idegesítenek, akik sokra vitték, hanem azok, akik semmire, és a nagy semmit osztják folyamatosan a face-n, hogy ők azért valakik.

2015. márc. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én még csak most fogok felregisztrálni a Face-re, bár már 28 vagyok és kíváncsi leszek ki mit reagál mikor majd felveszem ismerôsnek és látják a fotóimat:D Elég sok helyre eljutottam a pár év alatt. Viszont nincs még autóm és a második alapképzésemet kezdem, igaz külföldön, ami szerintem exkluzívabb, mintha otthon Magyarországon végezném. A nevem is megváltoztattam:D Szóval vannak érdekes dolgaim. Én például azon szoktam mosolyogni, mikor kiteszik az esküvôi meg nászúti fotókat (barátnôm id-jével évente 2x-3x felléptem), ez nálam olyan szinten semleges, hogy ki házas már-úgy értem, hogy irigységet nálam nem vált ki-( nekem is van párkapcsolatom 4,5 éve). Hát ennyi :)
2015. márc. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem, mivel én is sikeresnek érzem magam a szakmámban. :P Viszont azt nem tudtam hogy ezzel másoknak frusztrációt okozok. Szerintem míg az ember él, van lehetősége célokat kitűzni és elérni. Pont ez a sikeres és nem sikeres ember közötti különbség. Míg én 35 évesen is újra tudnám kezdeni és hinni benne, addig a sikertelen típus már 25 évesen is azt szajkózza "úgy sem sikerül". Tudnék én tanácsokat adni, de a gondolkodását úgy sem tudom megváltoztatni, pedig csak azt kéne megkérdeznie hogy csináltam. De nem kérdezik meg. :P Az ő bajuk.
2015. nov. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!