Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy párkapcsolat háttérbe...

Egy párkapcsolat háttérbe szorítja a barátságot?

Figyelt kérdés
Amióta az egyik barátom összejött egy szintén baráti kör béli csajjal azóta nem jönnek bulizni. Pedig előtte mindegyik jött lelkesen. Én ennek nem örülök. Szerintem nem kellene letojni a barátokat emiatt.
2014. júl. 26. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
nem kéne de sokan megteszik. Pedig mêg közös a baráti körül is.... Túl nagy a lángolás egymásnál tovább nem látnak.
2014. júl. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak azt tudom elképzelni, hogy vagy nem érezték igazi baráti körnek ezt a baráti kört, csak haveri körnek és csak unalmunkban járogattak el veletek, vagy még annyira friss a szerelem, hogy nem tudnak betelni egymással.

Az igazi barátokat nem kellene teljesen elhanyagolni, bár az természetes, ha valakinek első a kapcsolata és már nem a barátaival tölti a legtöbb időt.

2014. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze a házsaság meg még inkább.
2014. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ez is adott pártól függ.


Pl legjobb barátnőm olyan,hogy ha van párja akkor is szakít rám és más bnőire,haverjaira időt.Ha kell akkor mindenkivel egyszerre találkozik beülünk vhová,elmegyünk bulizni. Velem kettesbe még így is többet találkozik.


Viszont most megismerkedett egy sráccal aki alig akarja elengedni azt akarja,hogy barátnőm mindig vele legyen. Nagyon féltékeny. Bnőm meg ezt utálja,nem tudom hogy lesz ez.

Bnőm világosan meg mondta,hogy neki a barátai is fontosak és nem fog vele napi 24-be lenni. Srácnak rosszul eset.Hosszú távon mi lesz velük nem tudom.


Tény és való,hogy az igaz barátokat sosem szabad hanyagolni,hiszen rájuk számíthat az ember.Ha meg hirtelen vége a párkapcsinak akkor barátok nélkül maradhatnak,szakítás után egyedül lenni elég kellemetlen.Senkivel nem tudják megbeszélni a dolgokat.Illetve már senki sem úgy áll a dolgokhoz.


Nekem sok barátnőm volt és a párkapcsik miatt hanyagoltak.Alig kerestek,ha kerestek akkor meg 1-2 órát lehettünk együtt,mert már a pasija ideges volt,hogy hol van.Szépen le is koptam róluk. Hónapokig úgy élni,hogy a barátnődet alig látod,alig beszéltek,akár mennyire is szereti az ember a barátait,ha egyszerűen alig töltenek el együtt időt. Akaratlanul is le kopnak.


Szóval erre vigyázni kell mindenképpen.

Pedig megoldható,hogy barátokkal és a párjával is legyen az ember. Húgom is tud találkozni a barátnőivel,tud velem eljönni ide-oda.Ahogy a barátja is. De mindennap ugyan úgy találkoznak,csak nincsenek napi 24be együtt.


Nekem még nem volt párkapcsolatom,de én sem fogom a barátaimat,húgomat hanyagolni egy kapcsolat miatt.Hiszen ha bajban leszek nem tudom kire számítsak.

2014. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!