Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmondanátok?

Ti elmondanátok?

Figyelt kérdés
Sztorival mesélem mert csak úgy tudom elmagyarázni hogy érthető legyen. Na, az a nagy helyzet hogy a legjobb barátom és a legjobb barátnőm(lány barátom ha úgy tetszik) együtt jártak, ám most egyszer csak szakítottak, és a srác még mindig hajt rá és vissza akarja szerezni, de a lány már egy másik srácba szerelmes elvileg(akivel nem lehetnek együtt mert a szülei megtiltották), és ezzel még nem is lenne gond, csak azzal hogy a hülye gyerek (haverom) meg minden sz*rt meg tesz a lánynak még mindig meg kedveskedik neki meg ilyenek és közben meg a lány csak kihasználja, ezt ő maga mesélte el nekem. (Mármint a lány.) És az lenne a kérdésem hogy szerintetek el meséljem a barátomnak? Én mindkettejüket ugyanúgy bírom úgyhogy nem tudom mit tegyek mert ha elárulom amit a lány mondott(főleg hogy megígértette velem hogy ne mondjam el senkinek) akkor azzal őt szúrom hátba, viszont így meg nem tudom végignézni ahogy hülyét csinál szegény srácból és hiába mondok neki tippeket meg célozgatok rá, annyira hülye hogy nem fogja fel mire értem. xD Úgyhogy ebben kérném segítségetek ha nem gond. 18/F

2014. szept. 7. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:
én a helyedben elmondanám neki
2014. szept. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben a lánnyal beszélnék, hogy álljon le, mert téged zavar, ha pedig nem teszi, elmondasz mindent a barátodnak. Van, hogy az ember hibázik, ez egyszer megbocsátható. De ő folyamatosan ezt teszi, ez már nem. Gonosz, aljas dolog mást érzelmileg kihasználni, és még van pofája téged is arra kényszeríteni, hogy elviseld, ahogy a barátodat bántja. Ha én ilyen helyzetben lennék, mindezt elmondanám neki, és ha hidegen hagyná a "prédikálás", elmondanék mindent a srácnak és ezzel a lánnyal többet szóba se állnék. De ha igazat ad neked, belátja hogy tévedett, megbocsátanék. Azt se feledd, hogy ő ezzel a lépésével két embert bánt, nem egyet! Neked is fáj a barátodról ne is beszéljünk. Milyen nő az ilyen?? Bocsánat, lány. Szomorú, hogy ilyen létezik.
2014. szept. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon, ki az "értékesebb" ember. A srác, aki visszaakarja szerezni a barátnőjét, vagy a lány, aki kihasználja az ex-ét.


Én a helyedben beszélnék a lánnyal, megkérném, hogy legyen egyenes, őszinte, ne áltassa a srácot. Ha nem hallgat rád, szólj a barátodnak erről a dologról. Aki így játszik egy emberrel, az egy féreg. Férgekkel nem barátkozok.

2014. szept. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. szept. 8. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!