Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm nekem ígért egy...

Barátnőm nekem ígért egy gatyát de mégis visszamondta. Ez bunkóság volt?

Figyelt kérdés
Egy éve ígérgette nekem a nadrágot ma este rá írtam a csajszira hogy megveszem tőle 3ezerért. Alkudoztunk, küldött képet róla és azt mondta 4 en alul nem fogja odaadni.Rá 10 percre azt írta mégsem adja oda mert hogy jó lett neki(sokat fogyott) de cserébe át mehetek hozzá holnap és ingyen ad nekem felsőket és trikókat meg rövidgatyát. Szerintem érezte hogy bunkó volt velem és ezzel akar kiengesztelni. Most mit gondoljak róla?
2014. szept. 11. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem volt szép dolog tőle, hogy hitegetett, de a nadrág az övé, azt csinál vele, amit akar.

Az meg, hogy blúzokat és pólókat ajánl neked ingyen, szerinted bunkóság?

Mutasd meg neki ezt a kérdésedet, és megoldódik a problémád, szóba sem fog állni veled többet.

2014. szept. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
19%

Az első válaszoló a szokásos lehúzó típus, ne foglalkozz vele.

Szóval, igen, bunkóság volt, hogy Neked ígérgette 1 évig, aztán még pénzért se adja oda. Amiket felajánlott, azzal meg csak a saját lelkiismeretét akarja megnyugtatni.

És nyugodt szívvel megmutathatnád ezt a kérdést, neki kell magát szégyellni...

2014. szept. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miből van az a nadrág, hogy egy évig vártál rá?
2014. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendes koptatott farmer semmi extra igazából
2014. szept. 11. 19:53
 5/7 anonim válasza:
100%
Hát ha semmi extra, akkor fogod a pénzt amit rászántál volna a ki tudja hány éves, hányszor hordott-mosott gatyára, aztán bemész a kínaiba és veszel egyet, ami tök új és a tiéd.
2014. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima farmert kétezerért veszel a kínaiban is....
2014. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért csak szólok,hogy a kínaiban(pl : Ázsia center) 5-6 ezer egy farmer, akciósan/utolsó dbok 3500-4500 Ft

Max használt ruhásban lehet olcsó darabokhoz jutni,sokszor tök márkás farmerokat is lehet venni 2500-3500 ft-ért.



Én ha nekem ígér vki vmit és nagyon maximum 1 héten belül nem adja oda,le is mondok róla.Ráírok vagy rákérdezek utoljára,de ha akkor sem,hagyom.


Érdekes egy lány vagy,hogy 1 évig vársz egy farmert már vagy 5 dbot tudtál volna venni ennyi idő alatt.


De ha esetleg különlegesebb a farmer,nézz körül használt ruhásba,jókat ki lehet fogni :)


Csomó márkás cuccom van ilyen helyekről,alig használtak és egy Dolche Gabanna farmer is 5 ezer volt,ami hát eredeti áron 15 ezer felett van!!

2014. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!