Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meghalt a legjobb barátom,...

Meghalt a legjobb barátom, lelki társam ma egy hónapja balesetben. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, belehalok a fájdalomba, a hiányába! Nem tudok visszatérni a hétköznapi életbe! Úgy érzem kitépett egy darabot a szívemből és magával vitte! Én már mindent megpróbáltam, de nem találok vigaszt...pedig rengeteget imádkozom Ő érte, magamért... SegítsÉG! Mit tegyek? Éjjel nappal csak sírok és sírok! Nagyon szerettem őt és nagyon hiányzik! Nem tudom feldolgozni!


Köszönök minden segítséget, választ!



2014. szept. 16. 09:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kedves "22/lány"!

Már 2 napja írtál és azóta csak az jár a fejemben amit írtál a bátyádról! Ez borzasztó! Felfoghatatlan, hogy az élet sokszor milyen kegyetlen! Nagyon sajnálom és fogadd Te is őszinte részvétem! Akit igazán szeretünk én úgy gondolom az sose hal meg, mert a szeretet összeköt és a szívünkben örökké él!Ezzel "Ő" is így van, hidd el! Érzi odaát a szeretetedet!

...Ha megengeded ajánlanám Neked Balogh Béla A végső valóság című könyvét! Ha ezt elolvasod sok mindent megértesz az élet működéséről. Nekem, most ez segített valamennyire. Persze a fájdalmas érzéseim ugyanúgy megmaradtak, de azért egy picit most már kezdem másként felfogni a miérteket! A könyvet akár online is letöltheted. ( Én a telefonomra töltöttem le és ott olvastam el)A tegnap megvettem a könyvet is!

Van egy videó is amin erről beszél Balogh Béla, érdemes ezt is meghallgatni! Itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=Ihat-7A37jE.

Köszönöm, hogy írtál! :)

2014. szept. 24. 11:04
 12/12 anonim válasza:

9.válaszoló vagyok.

Köszönöm.

Mindig olyan emberrel történik ilyen aki nem érdemelné meg, a fiú aki a másik autót vezette (ittasan) egy karcolás nélkül megúszta. Én igazából soha nem mutattam, mekkora fájdalmat okozott a halála.

Köszönöm a könyvet anyukám rengeteg ilyet olvas, ezt is kipróbáljuk.

2014. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!