Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ilyen egy "normális"...

Tényleg ilyen egy "normális" legjobb barát?

Figyelt kérdés

Lassan elegem van belőle hogy a facebookon nem hagynak alább ezek az idegesítő , kicsit sem nevetséges "legjobb barát " posztok.

Például : "*fázok* barát: odaadjam a pulcsim?:) legjobb barát: fagynál meg köcsög! :D "


Most őszintén ....ilyennek kéne lennie lennie egy valódi legjobb barátnak ? Vagy én reagálom túl ? Nekem a legjobb barát fogalma sosem fog változni.

Az hogy ezek a páwa kretének így beszélnek az meg csak engem zavar ?

Ti mit gondoltok ?



2014. szept. 2. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Csak szemlélteti az egészet, hogy mennyivel erősebb a kapcsolat. Mennyivel közvetlenebb ill. jobb. Igen te reagálod túl.
2014. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Victorique* ***** válasza:
100%
Nem is értem miről beszélsz :$ én egyből tiltom, ami nem érdekel ;)
2014. szept. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
elmondom neked nekem pont ilyen és én is ilyen vagyok a legjobb barátommal...pl amikor párt kerestem társkeresőről belinkeltem csajok képét, mit gondol róluk...persze én a többi alapján választottam, de érdekelt ránézésre mit mond..."dagadt" "csúnya" "öreg" ez a 3 jelző kimerítette a jellemzést :D ő AMD én Intel párti vagyok gépben...na ezen is mindig megy a poénkodás...mindig oltogat 1000-el, simán mondaná, hogy "fagyj meg köcsög"...de ezek szavak...ha bármi gond van nem kérdez hanem cselekszik...azt mondaná "fagyj meg köcsög" miközben nyújtaná a pulóverét...amikor lelkileg teljesen ki voltam akkor tartotta bennem a lelket, megpróbált segíteni még akkor is ha nem tudott...sokkal mélyebb a kapcsolat mint ami látszik...tudjuk mi az érzékeny pontja a másiknak, de tudjuk mi a jó...olyan mint egy párkapcsolat csak ez baráti szinten...tehát tudjuk mi a jó és mi a rossz a másiknak, szinte már tudjuk mire gondol a másik...de a mindennapokat nem azzal dobjuk fel, hogy mindent megteszünk a másikért...arra ott van a párunk...a legjobb barát az aki ellensúlyozza a sok jót, a sok dicséretet amit kapsz a párodtól, hogy ne szállj el magadtól...de ha kell ő lesz az aki dicsér és a sok jót adja ha nincs más...ő az akinek bármit elmondhatsz ha kell...de a mindennapokban nem a komolyságért van...ő az aki a legrosszabb pillanatodban is meg tud nevettetni, ő az aki kirángat a sötétből bármennyire is be akarsz zárkózni...ha kell segít mindenben, de csak vele vagy olyan közeli kapcsolatban, hogy elfogadd a kritikáját...mert ha a legjobb barátod mondja, hogy fogynod kéne akkor igaza van...de ha egy idegen akkor egy bunkó fax...szóval a legjobb baráttól a hideget és a meleget is megkapod...míg a többiektől a hideget elutasítod...ha nem tudsz egyedül dönteni megkérdezed a legjobb barátod véleményét...és az a legjobb ha nem egyezik a véleményetek, mivel akkor megismerheted a másik oldalról is a dolgokat...az a legjobb ha a legjobb barátod pont az ellentéted...a legjobban kifogjátok egymást egészíteni...de a bajban kiálltok egymás mellett! a legjobb barátom nagyon sokszor oltogat, mondhatni leszól...de közben tudom, hogy elismer...mert általában nem komolykodunk, inkább nevetünk, ő mindig meg tud nevettetni...nekem ilyen a legjobb barátom...és én pl mindent megteszek, hogy segítsem az előrehaladásban...de ő is elég sokat tett értem...pl nem rég összejöttem egy lánnyal, (főleg miatta) készítettem közös képet...nekem nem sokat számít a fotó, inkább az élmény és az emlék...de a legjobb barátom kérte, hogy csináljak közös képet...és csodával határos módon nem kritizálta :D átküldtem a képet és mondtam, hogy nem érdekel a véleménye (mert ugye mindig beszól :D) és azt mondta "egymáshoz illetek" "jól mutat az öledben".....tehát kivételesen nem leszólta amit lát, mert tudta, hogy fontos...mondjuk nem ezt vártam tőle...de tudja hogyan reagáljon...ha kell tudunk nagyon komoly beszélgetést is kezdeményezni, de valahogy sokkal jobb, hogy ennyit nevetünk...a legjobb barát van olyan fontos mint a párod...
2014. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom észrevetted-e de fiúk között ez a normális: oltogatjuk egymást és röhögünk... Legalább a hangulat jó :P Aki ezt komolyan veszi azzal baj van..


(Egyébként miért posztolják ki hogy fáznak az emberek O.o)

2014. szept. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg túlreagálod, de nagyon.

Ezeknek a mondásoknak az a lényege, hogy ha valaki tényleg a legjobb barátod, akkor nem udvariaskodtok egymással feleslegesen, hanem közvetlenek vagytok egymással, meg őszinték. Ha egy barátságban ez nem működik, az nem legjobb barátság. Szóval szerintem tényleg ilyennek kell lennie egy legjobb barátnak.

2014. szept. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!