Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék elbúcsúzni...

Hogyan tudnék elbúcsúzni tőlük? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl jó a búcsúzkodásban, de most muszáj lesz. A családommal kiköltözünk Amerikába, és nem tudom hogyan búcsúzzak el a legjobb barátnőmtől. Egy levelet szeretnék neki hagyni, de annyi mindent szeretnék neki megköszönni, hogy azt nehéz lenne elmondani.. Örökös búcsú lenne, mert tudom, hogy ő nem fog elmenni Magyarországról, és mi sem fogunk visszajönni. Ötletek? 16/L

2014. szept. 20. 16:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint ez főként a legjobb barátnőmre vonatkozik, de a többiektől is szeretnék elbúcsúzni.
2014. szept. 20. 16:40
 2/5 anonim ***** válasza:
"Örökös búcsú lenne, mert tudom, hogy ő nem fog elmenni Magyarországról, és mi sem fogunk visszajönni." Ez egyik részről sem biztos, másik pedig az, hogy ha ez még igaz is lenne akkor is tudtok interneten beszélni v. találkozni pl. kétévenként.
2014. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt csinálnám hogy írnák neki egy levelet és egy videót amiben mindent megköszönnék neki.
2014. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát, itt szeretne maradni, mert ő "Magyarország párti". Én pedig tudom, hogy nem fogok visszajönni, mert finoman szólva sem szeretem Magyarországot. A neten más lenne, nem ugyanolyan. Ezt egyikünk sem szeretné. A videó jó ötlet, de milyen zenét tudnék rakni alá?
2014. szept. 21. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk egy olyan zene amit ő vagy ők nagyon szeretnek vagy te és ő is szereted.
2014. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!