Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt veletek már olyan, hogy...

Volt veletek már olyan, hogy a legjobb barátnőtökkel aki szinte már testvér volt annyira összevesztetek, hogy majd egy 1évig kerültétek egymást? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Nagyon csúnyán összevesztünk, majd 2 hete egy buliban mindketten ittunk, és valahogy egymásra találtunk. Csak beszélgettünk a mostani helyzetről meg hogy akkor mit rontottunk el. Véleményem szerint mindketten hibáztunk.Beszélgetés során azért érezni lehetett azt a 2 óriási falat köztünk!! Utána a buli kellős közepén megint elkeveredtünk egymástól.Mivel én most nem ott lakom ahol ő, nem is találkoztunk. Ez a helyzet annyira dúrva volt hogy köszönni se köszöntünk, neten se voltunk ismerősek se semmi. Ti mit tennétek? Hagynátok a fenébe a múltat, vagy igenis próbálkoznátok? Aki volt ilyen helyzetben mit tett és mi lett a vége?

2012. okt. 23. 13:54
 1/4 anonim válasza:
mi 12 évig voltunk legjobb barátnőnk,ő elkezdett hazuodzni átvert párszor,nyár óta köszönni sem hajlandó
2012. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Voltam így, de mi kibékültünk. leültünk többször is átbeszélni a problémát. Ugyanaz soha nem lesz, de attól még jó, hogy van nekem. 15éves barátság....
2012. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat en pont ebben. Helyzetben vagyok a legjobb baratnom aki mar szinte a testverem volt ossze vesztunk egy harmadik csaj miatt aki hulyesegeket magyarazott be neki es nem hisz nekem hogy en mondom az igazat... lassan fel eve szoba se all velem, eleinte kerult es levegonek nezett mostanra ha ugy tartja kedve koszon ha nem akkor nem... szerintem ha szeretnel ismet joba lenni vele akkor kuzdj erte! En is ezt teszem, mert bar tudom, hogy olyan, valoszinuleg mar sosem lesz mint regen, de hianyzik es jo lenne, ha kibekulnenk
2012. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Egy szabályt mondogass, míg eszedbe nem mászik:

Egy bolond a túl-igaz, és túl-bölcs a másik!

A legtisztább szem közt is akad - bár megrostálva polyva

Ne vesd meg embertársad, ha rájön a bolondja!"

(Robert Burns: Üzenet a túlzottan jókhoz, avagy a felettébb igazakhoz c. versének mottója)

2012. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!