Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat? 16/L

Hogy szerezzek barátokat? 16/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy hatalmas problémám,ami az hogy nagyon zárkózott vagyok és keveset beszélek és ezért nem tudok új barátokat szerezni.Természetesen vannak barátaim de csak 1-2 és akkor is valahogy ki kell törnöm és ismerkednem kell mert úgy érzem lemaradok így egy csomó mindenről.Úgy érzem senki nem szeretne velem jóban lenni a suliban.. Segítsetek!!!16/L

2014. szept. 26. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Változtatnod kell ezen, meg kellene próbálnod nyitottabbnak lenned. Mi az oka a zárkózottságodnak?

Ha akarsz akkor írhatsz is. :)

2014. szept. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, én se az a túl nyitott típus, mégse érzem azt, hogy bármire is kíváncsi lennék ebből az értelmileg lepusztult világból...szóval én megbarátkoztam ezzel :D
2014. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én nem szeretnék így hozzá állni, nem jó ez így.
2014. szept. 26. 21:53
 4/5 anonim ***** válasza:
23%

te nem zárkózott vagy hanem félénk. mondhatnám úgy is, hogy gyáva. amíg enm változtatsz ezen, nem fog változni semmi. és enm fogsz változtatni ezen, mert ahhoz is gyáva vagy.


a zárkózott ember olyan mint az a hozzászóló, aki nem is akar az agyhalott néppel ismerkedni.

2014. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a hozzászóló, aki történetesen én lennék, nem zárkózott, hanem szimplán csak nem nyitott mindenre, mert irritálja az őt körülvevő világ. És próbálja megválogatni azokat az embereket, akiket beenged az életébe.

Az meg már nem az én hibám, hogy ilyen emberből egyre kevesebb van.

2014. szept. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!