Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szerezzek barátokat...

Hogy szerezzek barátokat akivel meg tudok osztani bármint?

Figyelt kérdés

Mindig problémám volt a megfelelő barátok keresése.

Általános iskolában nem volt ilyennel problémám, de gimnáziumba kerültem és ott nem éreztem jól magam és,nem volt olyan ember akivel tudtam volna barátkozni,ezért átmentem szakközépbe, itt lenne kivel barátkoznom , de mindenkinek meg van a maga csoportja akivel elvan és így engem kitaszítanak.Segítsetek,egyszerűen nem tudom h mit csináljak


2014. aug. 24. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ebben nem tudunk..ismerkedj.beszélj..
2014. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Segíteni ebben én sem tudok, csak ha tényleg ismerkedsz, barátkozol, de ha gondolod, mivel én is barátokat keresek, meg társaságot, rám írhatsz /lány vagyok/ és szívesen beszélgetek, barátkozok >.<
2014. aug. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát azért köszönöm :/
2014. aug. 24. 22:24
 4/5 Ruby25 válasza:

Én is szívesen beszélgetnék pár emberrel, nekem is hasonló volt a helyzet, aztán még az idő se nagyon segített rajta :) És valahogy nem is tudom lekezelni a helyzetet, nagyon "furcsák" lettek az emberek, szerintem a mostanában nagyon nehéz barátot szerezni

25/L- BP

2014. aug. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sok éves tapasztalatom az, hogy az emberek, amikor beszélgetnek, azt szeretik hallani, amit szeretnének hallani. Mondj olyanokat, amik kellemesek annak, akik hallgatnak. Ha pl. a horgászatot szereti a barátod, mondd neki, hogy az remek dolog. Ha a kocsikat, akkor dicsérd azt. Hazudj, hogy azt hallják, amit akarnak. Meglásd, hamar megbarátkoznak veled. Egy ellenkezőt senki sem szeret hallgatni. Gondolom, mindenről megvan a véleményed, te aztán nem hajlasz meg senki előtt sem. De aztán hagynak a fenébe, mert nem jó veled beszélgetni.
2014. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!