Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek emberek?

Mit tegyek emberek?

Figyelt kérdés
Gondban vagyok.Egy olyan faluban élek ahol sok rosszindulatú ember van.Párnapja egy Sátánista regisztrációról jelölt ismerősnek egy falumbeli.Olyan a regisztrációja,hogy hogy munkahely pokol születési éve is kamu.Megkérdeztem Két távolabbi unokatestvéremet,hogy ki használja azt a regisztrációt,és nem mondták el.Az az igazság hogy engem ők zavarnak.pl én tanulok idegen nyelvet ők nem.Én elakarok menni ebből a faluból ők nem.Teljesen más mindenben a nézőpontunk,és úgy összesem járunk.Ha törlöm őket,vagy letiltom akkor megharagszanak.Nem szeretnék haragot,de ez így nem jó ! Mi a jó megoldás ?

2014. szept. 30. 09:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha a szüleim nem laknának ebben a faluban,és elköltöznénk akkor más lenne a helyzet.De így kényszerből vagyunk ismeretségben.
2014. szept. 30. 09:21
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kerdező a faludban nem kotelezzo mindenkivel puszipajtas lenni csak azert mert ott laksz. En is faluba notem fel,de meg a facemon sem ismeros minden falubeli ismeros.... miert kellene nekem mindenkivel jobn lennem???bejeloltek,ės?nem igazoltam vissza ennyi:) foleg meg nem ugy hogy az sem tudom ki az illetö!olyen egyszeru!
2014. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
NA igen.. te is élő példánya vagy annak, hogy a semmiből csinálsz hatalmas ügyet. Azért mert falun élsz nem kötelező mindenkivel jobban lenned, és őszintén. Ki nem sz*rja le, hogy ki sértődik meg?? Nem jelölöd vissza és ennyi. Ha annyira különbnek tartod magad mint a falubeliek akkor mit rágódsz ilyen hülyeségeken??
2014. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkivel légy őszinte. Ne szégyelld a véleményedet. Hosszabb távon ez a kifizetődőbb.
2014. szept. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is töröltem már falubelit. Megharagudott? Na és? Amúgy sem voltunk jóban.

Ha meg kamuprofilból jelölget, pláne ne csodálkozzon.

Vagy ha mindenáron vissza akarod igazolni, akkor szépen beteszed a "korlátozott" felhasználók közé.

2014. szept. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek ! Ezt tettem ! Megmondom őszintén megkönnyebbültem ! "Szerintem mindenkivel légy őszinte. Ne szégyelld a véleményedet. Hosszabb távon ez a kifizetődőbb."
2014. okt. 1. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!