Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedhetnék, szerezh...

Hogyan ismerkedhetnék, szerezhetnék új barátokat?

Figyelt kérdés

Régebben sem volt sok barátom, velük is leginkább csak a suliban találkoztam. A szüleim egyébként sem engedtek el nagyon, így nem alakult ki igazi baráti társaságom. Amíg otthon laktam, annyira még nem zavart de most elkezdtem dolgozni, más városba költöztem. A munkahelyemen csupa középkorú ember van, akiknek már családjuk van nem járnak el semerre. Én viszont még fiatal vagyok és nagyon vágyom a társaságra, de nem tudok kivel kimozdulni. Viszont nem vagyok egy közvetlen ember, ami pluszba nehezíti, hogy ismerkedjek.

Néha egész hétvégén csak otthon ülök és emésztem magam, hiszen egyedül hova mehetnék? Nagyon szenvedek és már szinte az életkedvem is ráment. Mit tehetnék?



2014. okt. 3. 15:25
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nyugodtan írj :) Ha szeretnél beszélgetni . De tényleg :) .
2014. okt. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!