Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért mondta, hogy én...

Vajon miért mondta, hogy én vagyok a legjobb barátnője?

Figyelt kérdés

A ,,legjobb barátnőmmel,, 2012.09.12-én ismerkedtünk meg,mikor az új sulimba mentem és akkor már barátok is lettünk. Emlékszem,hogy egy egyik magyar órán mondta,hogy legjobb barátok mindörökre. Ezt ekkor még értettem is. Nagyon kedves volt velem.Minden jö volt.De ahogy teltek az a napok,évek..mióta ismer külsőleg teljesen megváltozott,volt aki mondta,hogy mióta én a barátja vagyok sokkal jobban is öltözik és a személyisége is megváltozott.Idáig ezt is értettem,de...Sajnos megkellett tudnom egy dolgot,ami nagyon fájt.Az egyik osztálytársunk,aki a ,,legjobb barátnőm,, előttem lévő legjobb barátja elmondta ,hogy utál engem,de csak is azért ,mert elvettem a legjobb barátnőjét..:( Ezt viszont már nagyon nem értettem.Én nem vettem el senkit senkitől. Ő kezdte el mondani ,hogy legjobb barátok vagyunk.Szoval a gondom,hogy ahogy nőttünk,teljesen megváltozott.(rossz értelemben) 5.osztályban együtt mondogattuk,hogy sose leszünk olyan gonoszak ,mint a nálunk idősebbek és hogy nem rakjuk ki egyes ..testrészeinket,meg hogy nem mászunk majd rá minden fiúra,aki a közelbe jár..És azt is megígértük egymásnak,hogy mindig figyelünk a másikra,ha mondani akarunk valamit. AÉn mindezt betartottam és 7.osztályosan nem mászom a fiúkra,nem flörtölgetek,nem flegmázok,nem öltözök úgy mint egy, ku*rva,de ő mindennek az ellentéte lett.:'( Próbáltam vele megbeszélni ès mikor a legőszintébb voltam,hogy kimondtam azt amit már kiakakartam,hogy egy jó nagy ku*rva lett,még neki állt feljebb. Azóta már nem nagyon tudok ránézni se. Sose hallgatjw meg ha valamit elakarok mondani pl : szerelmes téma,családi gondok,balesetek vagy bármiről lehrtne szó egyáltalán nem érdekli. Elfelejtette még a bátság évfordulónkat is tavaly isés ebben az évben is. Én meg mind a 2-szer még ajándékot is vittem neki. Elegem lett és nem féltem kimondani ,amit akartam. Ő SOSE volt legjobb barát ,mert ha az is lenne bárki számára ,akkor talán az előttem lévő legjobb barátját sem hagyta volna magára miattam.:( Engem meg ott hagyott sokkal több barátja miatt.

Nem tudom mit tegyek:( Elnézést,hogy ilyen sokat és hogy ilyen bonyolultan írtam! Ha valaki tud,akkor várom a segítségét! Előre is köszönöm!



#barátság #örökre?
2014. okt. 5. 18:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzátenni,hogy mióta történnek velünk ezek a dolgok,úgy érzem,hogy szerencsétlenség vesz körül:'(Nagyon kiakadtam mindezek után és fáj,hogy ilyeneket kellett mondanom róla,de sajnos úgy érzem már csak barátaim maradtak,akik nem olyanok ,hogy bármit megbeszélhetek velük,hanem csak sima haverok.Tehát nekem nincs is LEGJOBB barátom :'( vele se beszélhettem meg semmit sem :'( Nem tudom mit csináljak vagy hogy kikkel barátkozzak ezek után.:'(
2014. okt. 5. 18:13
 2/2 anonim ***** válasza:
Majd lesz, fiatal vagy még.
2014. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!