Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titeket nem zavar, hogy a...

Titeket nem zavar, hogy a gyerekkori barátok felnőnek, és elr*ngyósodnak? L

Figyelt kérdés

Minap látom fb-n egyik lány ismerősöm új profilképét. Kisminkelt csaj, erős rúzs, meg minden. 3 évvel fiatalabb nálam, így nekem mindig kislány volt.

A lányok nagy része el kezd felnőni, és elk*rv*l?


2014. okt. 8. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Már kb 6 éve ez megy, szóval hozzászoktam.
2014. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan kedves, normális, kreatív, energiávalteli volt... most meg... "beilleszkedett". Szomorú.
2014. okt. 8. 21:02
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Most fiatal, most öltözzön csinosan, próbálgassa, milyen smink áll jól neki, most szórakozzon! Igaza van és ez eddig még nem elr*ngyósodás. Mondjuk attól is függ, mennyi idős, nyilván egy 12 éves kislány még ráér ilyesmivel. Meg nem kell átesni a túloldalra, ettől még lehet ugyanolyan értelmes, kedves.
2014. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy valaki erősebben sminkel nem nagy dolog. Főleg egy profil képen, általában jól akarnak rajta kinézni az emberek így felkerül az extra smink, vagy valamilyen rendezvény előtt készül a kép.


Az jobban meglep, hogyha beszélek egy régi barátnővel és nyíltan bevallja, hogy már átment rajta a fél város. Ez velem megtörtént, és őszintén megvallva sajnáltam a csajt, mert nem csak a móka kedvéért dugott mindenkivel, hanem ilyen szerencsétlen a kapcsolatok terén.

2014. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Manó9919 ***** válasza:
A világ változi és most rossz irányba megyünk emberek képeket látok 10 évesekről akik isznak és mert azt hiszik ez a menő. Sajnos a világ ilyen de remélem lasan eltörlik a testisértéses törvényeket mert egy két ilyen takonynak meg r!b@ncnak behúznék.
2015. jan. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manó9919 ***** válasza:
Bocsánat kifelejtettem. Ma már ritak az olyan kivétel aki nem r!b@ncosodik el tul sok smink miatt. Mindenki akit ismerek és tul sok rajtuk a smink nyávogó hangon szidja a szüleit hogy nem ad nekik pénzt új sminkre tisztelet a kivételnek.
2015. jan. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!