Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek nagyon szánalmas...

Szerintetek nagyon szánalmas vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

Tehát én egy 15 éves fiú vagyok suliban vannak inkább barátaim de innen onnan van egy két .

Nem azt mondom hogy nincsenek barátaim csak hogy én soem voltam aza 120 lájkos gyerek nem is nagyon facebookozok.

Az osztálytársaim nagy része iszik bulizik én meg haza megyek és tvzek vagy máshogy foglalom el magam de nem igazán élek annyira közösségi életet.

Persze nem mondom hogy nincsenek barátaim mert igy bem igaz de akkor is én inkább visszahúzódok jegyeim 3-4 esek .

Jah és ezen felül van egy csaj akibe már nem is tudom mióta szerelmes vagyok csak nem merem elhívni.

Köszi hogy válaszolsz


2014. okt. 10. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs közösségi életed. Ezt leszámítva nem vagy szánalmas.
2014. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Keresd a hozzád hasonlók társaságát, és máris lesz közösségi életed. A Facebook lényegtelen, az csak egy szoftver. A barátokat ne ott keresd.
2014. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem vagy szánalmas. Attól, hogy nem többszáz lájkos képeid vannak, vagy nem iszod, bulizod magad össze-vissza, egyáltalán nem leszel szánalmas, sőt.

Hogyha csak kevesebb barátod van, az sem gáz. Inkább legyen kevesebb, de igaz barátod, mint sok hamis.

És szerintem nyugodtan hívd el:)

Odamész, beszélgetsz vele, megkérdezed lenne -e kedve veled összefutni valamikor. Rendes srácnak tűnsz, nyugodtan próbáld meg.:) Veszíteni nem sokat veszíthetsz, legalább teszel az ügyért.

2014. okt. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan ilyen vagyok! De most kezdtem változtatni rajta.

Nehéz olyanokat találni akik értelmesek is meg közösségi életet is lehet élni velük. Ha egy haverral vagy nagyobb a bátorságod, hogy elhívd.

2014. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csöndes vagy, és visszahúzódó. Mégis valószínűleg többet értsz emberileg, mint a nagyszájú, "osztály-közepe" emberek.

Szerintem semmiképp sem vagy szánalmas, és senkinek ne hidd el, aki ezt sugallja. Ők csak nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy te nem vagy olyan birka, mint ők.


Azt javaslom, maradj meg ilyennek, amilyen vagy - és senki kedvéért ne változz meg! Ahogy fentebb is írták, azokkal a haverok, akik kicsit közelebb állnak hozzád, próbáld meg felvenni a kapcsolatot. Persze, ha nem érdeklődnek irántad, akkor nem kell erőltetni. Majd eljön az igazi. Mind barátban, mind szerelemben.



Csak tarts ki! : )


22f

2014. okt. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Visszahúzódó típus vagy, semmi gond nincs ezzel. Teljesen normális.

Az egyetlen dolog, amit én szánalmasnak találok, hogy szerelmes vagy egy lányba, de nem "mered" elmondani. Ez hülyeség.

2014. okt. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

a lánnyal meg beszélgess sokat , ne rohand le rögtön az elhívással. ha úgy látod hogy érdeklődik hívd el valahova sétálni vagy cukrászdába..stb

nem vagy gáz amiért nem jársz bulizni. nekem 17évesen volt egy év amit végig buliztam, ittam, pasiztam. én akkor éltem ki magam .

azóta van kapcsolatom és nem csinálok már ilyeneket.

inni se ittam legalább egy éve.

vannak barátaim akiknek most van ez a korszakuk, de én már nem vágyom ilyesmire.

szerintem ez normális.

a lányhoz meg sok sikert

2014. okt. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

egyébként hívnak napi rendszerességgel inni csak valahogy nem érzem magamon hogy "Hú de ku.. be akarok baszni".

2014. okt. 11. 17:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is szabad minden nap, de azért havonta 12x nem árt. Mértékkel jó élmény.
2014. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1x - 2x*
2014. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!