Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vajon miért rekesztenek ki a...

Vajon miért rekesztenek ki a barátnőim?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy bezárták a sulinkat és sajnos egy másik iskolába kell átlépnünk. Mi négyen vagyunk barátnők. A barátnőimmel megbeszéltük hogy ugyan oda megyünk, hogy ne szakadjunk szét. Erre közlik velem hogy ők voltak megnézni az új sulit és a kollégiumot, és elmondták hogy ők csak három személyes szobát kértek. Ez teljesen úgy jön le hogy engem kirekesztenek. Én próbáltam mindig jó barátnő lenni és mindig segítettem ahol csak tudtam. De az egyiknek pasija lett és mintha ő próbálná rábeszélni a másik kettőt is. Mivel a kollégiumban van 4 személyes szoba is de ő közölte,hogy nem szeretne ott lenni mert hogy az nyáron túl meleg. Mióta pasija lett teljesen megváltozott,mivel mindent megvesz neki és elkényezteti.Miután megmondtam neki a véleményem akkor azután teljesen másképpen beszélt,akkor már jó volt a 4 személyes szoba is. És a végére a fejemhez vágja hogy nem tudok alkalmazkodni. Pedig én mindig úgy alakítottam a programom hogy el tudjunk menni kávézni vagy vásárolni. Sokszor volt rá példa hogy a későbbi buszokkal jártam haza. Sokszor fordítottam és segítettem neki az angolban,magyarból is sokszor segítettem neki. De mióta pasija van egyszerűen teljesen megváltozott és ezt már említettük is neki. Mit tegyek? Szerintetek ennek a barátságnak vége? Van még remény?
2014. aug. 14. 03:18
 1/4 anonim ***** válasza:
most akkor végül 4 személyes szobában lesztek? hidd el, ha 3 személyeset kértek, annak oka volt és nem biztos, hogy veled van a baj. ilyenek ezek a lányok, nem lehet bennük megbízni. ha majd a 4 személyesben lesztek veled fognak szemétkedni, te fogsz takarítani, te leszel mindennek az oka, szóval menekülj ameddig csak tudsz, keress valami normális szobatársakat meg barátokat. de ne aggódj, most hárman elvannak, de a harmadik is ki lesz rekesztve
2014. aug. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából a másik két csaj szeretne a 4-es szobában lenni csak ő nem ez csak az ő feltételezése a másik két barátnőmmel eddig nem volt semmi baj teljes mértékben megértettük egymást de most ő teljesen megváltozott elkezdett találgatni meg stb. Főleg azóta ilyen amióta ez a pénzes pasija van és fel is vág vele
2014. aug. 14. 04:19
 3/4 anonim ***** válasza:

#2

Ezek szerint nem a te barátnőd, hanem péntes pasija bankkártyájának barátja!

.

Cimbora: mindaddig veled tart, amíg a te pénzeden ihat;

Haver: felváltva isztok egymás pénzén, ügyelve azért arra, hogy nagyjából kvittek legyetek;

Barát: könnyebb egy barátért meghalni, mint olyan barátra találni, akiért meghal az ember. (Barátot az ember még saját hátrányai ellenére is támogat.)

.

Így is "barátnőd"?

2014. aug. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha a másik kettő 4 szobába szeretne menni, de az a csaj nem, akkor mondd annak a kettőnek, hogy menjetek ti hármasba. Nem kell, hogy komolyan gondold, de a reakciójukból tudni fogod mi a helyzet. Ha ez a negyedik meg problémázik, hogy őt ne rekesszétek ki, akkor mondd meg neki, hogy pont te is így éreztél, amikor ő nem akart veled lenni egy szobában...


Egyébként önző majom az ilyen, lehet tényleg jobban jársz, ha új barátokat keresel (új suliban lesz erre lehetőséged).


Illetve még a két másik lányt is megkérdezheted, hogy szerintük miért nem akar veled lenni a negyedik.

2014. aug. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!