Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Láttam, amint a barátnőm...

Láttam, amint a barátnőm megcsókol egy másik lányt. Mit tegyek? Kérem, hogy grupit kiáltó a barom arcok kíméljenek!

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 19:16
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Azt mondta elmegy vásárolni a barátnőjével, akivel munkatárnők. Vállat vontam. Aztán kinéztem a teraszon, és láttam, hogy a buszmegállóban találkoznak, és egyszerűen beteszi a nyelvét egy másik lány szájába.
2014. okt. 25. 20:59
 12/21 anonim ***** válasza:

Hát, igen, így már van jelentősége. Ha részegen, buli hevében történt volna, akkor nem lenne.

Mi volt olyan vicces?

2014. okt. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Tehát ha én lekapok egy csajt a buli hevében, akkor az nem megcsalás?

Nem tudom. Mi a vicces?

2014. okt. 25. 23:43
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha köszöntőcsókot adott neki, az nagyon határozottan kimeríti a megcsalás fogalmát. Ezerszázalékosantutiszuperbiztos, hogy nem nézted be? Nem azért, mert hülyének tartalak, csak ha mondjuk tényleg nem történt semmi, nagyon megszívná a kapcsolatotok.
2014. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszöntő csóknál az arcot szokás csókolni, de majd jövő héten kidobom a p*csát. Tudom, hogy nem olyan gáz, mint ha férfival csalt volna meg, de már régebben úgy éreztem, hogy élősködik rajtam. Vagy még megdugom néhányszor, és utána dobom ki. Ha fejfájós lesz még ürügyem is lesz rá.

Mi mást tehetnék?

2014. okt. 26. 18:08
 16/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, pl hogy visszaveszel az arcodból? Erre gondoltál már? (a lánynál meg rákérdezhetsz, ha ennyire zavar, aztán ha nem tetszik a magyarázat, még el is küldheted - bunkóskodás nélkül...)
2014. okt. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Egy nő nem érthet az ilyen dolgokhoz, kedves utolsó. Úgyhogy ne ártsd bele magadat.
2014. okt. 27. 16:01
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező (#17) aprócska nüansz, hogy én spec pont férfi vagyok... tizenéves kapcsolatban egy olyan (-15 év) nővel, amilyen neked sanszosan sose lesz... tudod, azok a nők, akik értelmesek is, normálisak is, meg még jól is néznek ki, jellemzően pont nem erre a stílusra buknak, amit itt levágtál...

Örülök, ha segíthettem:)))

2014. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Kamu.
2014. okt. 27. 21:54
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező (#19), higgy, amit akarsz:))))
2014. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!