Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adjak neki puszit? Vagy...

Adjak neki puszit? Vagy megölelhetem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, kb. 1 hónapja beszélgetünk facebookon.

"Ismerem" személyesen, mert az évfolyamtársam, de eddig nem volt semmi beszélgetés vagy ilyesmi, csak annyi hogy láttam, meg rámköszönt suliban az utolsó napon, de mindketten rohantunk.


Elég jól 'összebarátkoztunk' és a sulis köszönésen kívül az utolsó napon, még nem igazán volt semmi személyes.

Most szünetben szeretnénk talizni.

Azonban nem tudom hogy illik-e ilyenkor puszit adni. Megkérdezni meg olyan hülye dolog hogy 'figyu, adhatok puszit?'

Lehet hogy ó is úgy fogja kezdeni hogy ad, de fogalmam sincs..

Szerintetek?


2014. okt. 27. 13:52
1 2
 1/11 tarnai ***** válasza:
ha akassz vmit vedd el. ha többet akarsz tőle mint dumálni, akkor próbálkozni kell.
2014. okt. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Barátságot akarok,ennyi :)

Többet nem érzek iránta.

2014. okt. 27. 14:09
 3/11 tarnai ***** válasza:
akkor ne puszilgasd szerintem. minek.
2014. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem első randi kezdetekor még ne.

Ha az első randi végére kézen fogva sétáltok, akkor búcsúzáskor már lehet puszit adni. Legalábbis szerintem.

2014. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok.


Most olvastam, hogy csak barátkoztok.

Akkor tényleg fölösleges a puszi.

2014. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi!


Hát nemtudom, rengeteg lánybarátommal puszi-puszi és/vagy megöleljük egymást ha találkozunk.


Csak velük személyesen ismerkedtem meg, nem facebookon, szóval ezért kérdeztem hogy akkor adjak-e arcrapuszit.

De akkor nem fogom erőltetni, talán búcsúzkodásnál ha nagyon "egymásra találtunk".

2014. okt. 27. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:

fiú vagy és ennyire meg akarsz vele ismerkedni csak barátként?

azt hiszem itt a legnehezebb dolog az lesz, hogy ezt elhitesd vele :D

2014. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Esküszöm nem érzek iránta semmit a barátságon kívül.

Meg alakulóban van most egy olyan lánnyal akibe nem tudom mióta bele vagyok zúgva.. Azért ő többet jelent nekem.


Azthittem egy miss p1csa lesz, de nagyon kellemesen csalódtam, és elég jóba lettünk.. Ezért szeretném élőben is megismerni..:)

2014. okt. 27. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:

4. és 5. hsz. vagyok.


Érdekes dolog ez. Kifejezetten meglepődtem, hogy tenálad szimpla lánybarátokkal mennyire általános a puszi és az ölelés. Lehet, hogy azért gondolkodok erről másképp, mert én már másik generáció vagyok. ;-)


De azért óvatosságra intelek!


Azt írod, rengeteg lánybarátod van. Továbbá, hogy velük puszi és ölelés van. Valamint, hogy most facebookon megismerkedtél ezzel az újabb barát-barátnővel.


És amúgy szerelmes vagy egy lányba, akit igyekszel meghódítani.


Vigyázz, nem biztos, hogy a meghódítandó lány jó néven veszi ezt a "rengeteg" barátnőt, akikkel ilyen közvetlen a kapcsolatod, és pláne, hogy még ismerkedsz is baráti alapon lányokkal a facebookon.


Magyarul: lehet, hogy féltékeny lesz és cirkuszol ezek miatt. Vagy pedig nem lehetsz vele őszinte, titkolnod kell ezeket a barátnőket, ami szintén elég nagy baj.


Persze az is lehet, hogy a mai huszonévesek ennyire mások és őket ez nem zavarja.

2014. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én elhiszem, hogy csak barátságot akarsz, csak ő fogja nehezen szerintem :D
2014. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!