Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adjak neki puszit? Vagy...

Adjak neki puszit? Vagy megölelhetem?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal, kb. 1 hónapja beszélgetünk facebookon.

"Ismerem" személyesen, mert az évfolyamtársam, de eddig nem volt semmi beszélgetés vagy ilyesmi, csak annyi hogy láttam, meg rámköszönt suliban az utolsó napon, de mindketten rohantunk.


Elég jól 'összebarátkoztunk' és a sulis köszönésen kívül az utolsó napon, még nem igazán volt semmi személyes.

Most szünetben szeretnénk talizni.

Azonban nem tudom hogy illik-e ilyenkor puszit adni. Megkérdezni meg olyan hülye dolog hogy 'figyu, adhatok puszit?'

Lehet hogy ó is úgy fogja kezdeni hogy ad, de fogalmam sincs..

Szerintetek?


2014. okt. 27. 13:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszi a részletes választ!:)


Tizenévesek, mert 16 vagyok.:)


Hát, valahol igazatok van.. De ő tudja hogy ennyi lánybarátom van. Meg nem zavarja az a rengeteg kép/jelölés sem amin együtt fotózkodunk a lányokkal, vagy ilyesmi.De erre azért rá fogok kérdezni hogy tényleg nem zavarja-e, vagy csak mondja. Mondjuk én a 2. lehetőségre szavazok/számítok..:S


De azért miatta nem adnám fel a bölcsis/ovis 10+, vagy több mint 5 éve tartó barátságokat.

2014. okt. 27. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!