Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mi van? Elég furcsa...

Most mi van? Elég furcsa dolog történt. Többi lent.14/l

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban már 8 éve ismerjük egymást barátunk vagyunk most úgy tűnik h voltunk. Egyik napról a másikra tökre megutált és elég durvákat írt nekem. Pl: ****** vagyok és h egy utolsó szánalmas ***** vagyok pedig tényleg én nem vagyok tehát tényleg nem volt semmi oka arra h ilyeneket mondjon. Még azt is mondta h kiírj facebookra h mekkora r*b*nc vagyok és még anyámat is megjelöli rajta h ő is lássa. Állandóan beszólogatott és már nagyon idegesített. Aztán azt mondja h miért szidjuk egymást itt a semmiért és elkezd velem úgy beszélni mintha mi sem történt volna és megkérdezi h mizu. Én mondtam neki h hagyjon békén és letiltottam. Szerintetek ez most mi volt vagy miért csinálta??

2014. okt. 27. 17:35
 1/6 anonim válasza:
valaki más írt neked a nevében?:P
2014. okt. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de ez napokon keresztül ment és nem hinném mert vhogy tudom h ő volt
2014. okt. 27. 17:43
 3/6 anonim válasza:
Ezt mindenképp beszéld meg vele. Lehet félreértésről van szó, vagy megtévesztették.
2014. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barátnőim megkérdezték h miért mondott rám olyan szépeket de nem tudta megindokolni csak küldte az idétlen smile-ait. Máskor meg azt mondta h úgy volt kedve.
2014. okt. 27. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy félreértés vagy beteg vagy fogadásból. Kérdezd meg tőle.
2014. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
fogadas konnyen lehet, esetleg skizofren :D
2014. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!