Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem lehet megérteni,...

Miért nem lehet megérteni, hogy nem vagyunk egyformák?

Figyelt kérdés
Osztálytársamék kitalálták, hogy faragjunk tököt, mert az milyen jópofa dolog. Nincs is vele semmi gond, áldásom rájuk, de közöltem, hogy én inkább kimaradnék belőle. És akkor jött a szöveg, hogy mekkora poéngyilkos vagyok, meg akkor punnyadjak otthon, stb... 1-jén ráadásul szülinapom is van, és utálom, hogy már a halottak napja is beárnyékolja, nem kell ide még ez az amerikai hülyeség is, na. :D Szerintetek is nyomiság, ha nem megyek el???
2014. okt. 28. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Én elmennék a helyedben,neked legalább jópofa osztálytársaid vannak:)
2014. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincs kedved ne menj, én is kiakadok a tökfaragósditól. Én pudingot csinálok a sütőtökből, nem faragom :D. Bár amikor kicsi voltam mi is faragtunk, nem ezt a nagy narancssárga tököt, hanem a hosszút, vékonyra hámoztam, a belét meg megettem :D!


Na szóval, nem muszáj elmenni, mond meg nekik, hogy elsején szülinapi bulid lesz :D!

2014. okt. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Igen, nyomiság. Attól hogy te hülyeségnek tartod, még nem kell elrontanod mások örömét. Ez nem a tökfaragásról szól, hanem a közösségről és a kapcsolataid ápolásáról. Ha nem mész el velük, és még sokszor nem mész el velük mikor hívnak, az lesz hogy a végén sehova se fognak hívni. Kicsit negatív és befele forduló vagy, hadd adjak egy jó tanácsot: nővérem is ezt csinálta, minden közösségi programból kivonta magát, mindenre azt mondta hogy nem megy mert az hülyeség, most 23 éves, se barátai, se pasija, otthon ül a gép előtt egész nap.

Ne akarj ilyen jövőt magadnak. Vedd ki a részed a közösségi életből, és ne sajnáltasd magad hogy nov1 a szülinapod.

2014. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz elmenni ne menj el. Lehet, hogy poéngyilkos vagy, de ez ne zavarjon.
2014. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na, harmadik, te tipikusan az a gyökér megmondó ember vagy, akiktől a fejemet fogva menekülök! :D

Először is, vannak barátaim. Ez egy nagyobb baráti kör, és el szoktam velük menni olyan programokra, amik érdekelnek... DE ha mégsem tenném, és esetleg szívesebben tölteném az egész életemet egyesegyedül, akkor sem lenne jogod kiosztani engem. Remélem, eddig érted. :) Továbbá nem vagy te senki, hogy megmondd, mi negatív és mi pozitív. Lehet véleményed, szuper, hogy van is, de szépen kérlek, normális stílusban add magad elő, különben meg ne csodálkozz, ha ugyanezt a lekezelő hangnemet kapod vissza. ;)


A többieknek köszönöm! Én egyszerűen hülyeségnek tartom ezt az "ünnepet", főleg mert a családommal sosem tartottuk, és igazából Valentin-napon sem adunk semmit egymásnak a barátommal, mert tőlem ez idegen. A karácsonyi készülődést viszont már novemberben elkezdem, a húsvétot is imádom, szóval mkinek megvannak a maga dolgai, és sztem egy igazi barátságba beleférnek ezek a különbségek. Ha mondjuk lenne sütisütés + filmezés + ezek mellé a faragás, vagy vmi plusz program, még talán azt mondanám, hogy oké...

Amúgy nem sajnáltattam magam a szülinapom miatt, csak hozzátartozott ez a tény a történethez...


És nem lesz szülinapi bulim. Vagyis én nem tudok róla. :D Kamuzni meg nem fogok... Az ilyen tinikből lesznek amúgy az agyatlan felnőttek, akik mindig mennek a tömeg után, és hiába vannak egyedi érzéseik, gondolataik, elnyomják a többség miatt...

2014. okt. 28. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Megkérdezted nyomiság-e szerintünk ha nem mész el. Te adtad meg ezt a szót, nem én. Ha egyáltalán nem érdekel mit írunk, minek tetted ki a kérdést? Csinálj amit akarsz, engem ugyan nem izgat hogy elmész-e a barátaiddal tököt faragni.
2014. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért várod a mi megerősítésünket? Nem tudod eldönteni magad, mit akarsz? Én anno ha nem akartam részt venni valamiben(és általában nem éreztem késztetést), nem mentem el és kész. Mindenki megszokta, hogy én nem olyan típus vagyok. Szerinted tényleg érdekeld őket ennyire, vagy mi? Ha igazán a klikkjükbe tartoznál, nem tennél fel ilyen kérdést. Pár hét múlva(vagy pár nap) senkit sem fog érdekelni ez az incidens.
2014. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!