Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincsenek barataim, es apam...

Nincsenek barataim, es apam folyton ezzel nyaggat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok, igazan soha sem volt igazi baratom. Anyukam kiskoromban nem vitt nagyon kozossegbe, nem jartam bolcsodebe, se kiscsportba, se kozepsocsoporba se.. Csak nagycsoportosan kezdtem az ovodat, ugy meg nehez volt beilleszkedni, hogy mar mindenkinek van baratja, es jon egy uj gyerek...Mindig az ovonovel jatszottam, mert mindeki elkerult. Iskolaban mar annyira megszoktam, hogy senki se akar a baratom lenni, hogy amikor ilyen csoportos feladatok voltak, mindig kulon ultem... 5.-ben es 6.-ban allandoan csufoltak, nem volt ki megvedjen...Igazabol annyira nem erdekelt, apam ugy nevelt, hogy ne legyek besz*ri fiu, de vissza utni nem tudtam, mert en voltam a legkisebb es a leggyengebb..Meg ugye ugy is nagyon nehez, hogy senki se all melletted. Azonban 7.-ben minden megvaltozott, elkezdtem nepszerusodni, es elkezdtek erdekelni igazan a lanyok...Most mar mindenkivel joban vagyok, nincs senkivel bajom, vanak ilyen haverok...De baratom nincs meg mindig..Sokan voltak akik mas osztalyokbol oda jottek hozzam, de en mar irrtozom attol, ha valaki baratkozmi akar, eleg b*nkon viselkedek ilyenkor.. Nem vagyok baratkozos tipus...Es apam mindig ezzel b'*szogat..."miert nincs ennek a gyereknek haverja?, miert nem baratkozik sekivel?, ne mond,hogy ez normalis!, neked es nekem is voltak mar 8.ban barataink.,valami gond van vele!." Es tobbi hasonloakkal szegenyit meg a csalad,rokonok, ismerosok vagy akar csak anyam tarsasagaban. De nem erti meg,hogy en igy erzem jol magam, mar nem szeretek baratkozni, nekem eleg a sok csaj aki ir nekem:D. Lehet furan hangzik, de en igy elvagyok..Miert nem erti meg? Mit tegyek?
2014. nov. 4. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, hagyd rá. Győzködni felesleges.
2014. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahj, mennyi helyesirasi hiba! Elnezest kere,k pedig erre tenyleg figyelni szoktam, csak most is ideges lettem,hogy apam mar megint bejott es eljutottunk a "milyen volt a matek"-tol a "miert nincsenek barataid.ez nem normalis"-ig... Peldaul: nem "szegenyit",hanem "szegyenit"! Bocs!
2014. nov. 4. 20:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt! Lehet ra kene hagynom...de nem olyan konnyu ez.
2014. nov. 4. 20:21
 4/6 Firedoom ***** válasza:
"Ne szerezz ellensegeket, mert hatba szurnak. Ne szerezz baratokat, mert sziven szurnak." Szerintem nem igaz. A baratsag fontos es mindenkinek kellene legalabb egy. Ha te boldog vagy igy akkor senkinek semmi koze ahhoz amit csinalsz. De egy jo tanacs: baratok igen is kellenek.
2014. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha valahogy most jutsz barátokhoz mert eddig nekem se volt,de 20 évehez közeledve egyre inkább úgy érzem,hogy már nem is akarok,leszarom a világot ahogy engem is leszarnak
2014. nov. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne eröltesd ami nem megy.

Én barátkozós embernek mondom magam, de kb. 2 perc beszélgetés után rájövök, hogy milyen egy ember. Érdekes embereket nehéz találni, akik megérdemlik a barátságom, bizalmam. Ritkák az ilyen emberek. A legtöbb emberi kapcsolat felszínes. Dugig vagyok ilyenekkel. Érdekes ember kifejezése persze szubjektív. Aztán v agy találkozol velük vagy nem. Én úgy gndolom, hogy mindenkivel legyél kedves az első néhány alkalommal. Próbáld megismerni, az értékeit előcsalogatni. Ha nincs ilyen és üres az illető, akkor valóban kár tovább kommunikálni vele.

2015. jún. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!